Spaceflight Simulator v1.5.5.6 APK + MOD (Kilitler Açık)

Versiyon v1.5.5.6
Geliştirici Stefo Mai Morojna.
Lisans Ücretsiz
Boyut 104 MB
Dil İngilizce
HEMEN İNDİR

Spaceflight Simulator’ın bulgu ve serüven yolculuğu, oyunculara son aşama mükemmel deneyimler sunuyor. Oyuncular yaratıcı zihinlerini ve zekalarını kullanarak kendi adlarına bir füze oluşturacak ve arkasından uzaya gönderecekler. Bir füze meraklısı ve uzayı keşfetmeyi seven biri olarak bu oyunu görmezden gelemezsiniz. Birçok değişik açıyla oyun, oyunculara huzur ve rehavet duygusu getiriyor ve dünyadaki stresi azaltmalarına destek oluyor.

KENDİ MODERN YANGIN ADINIZI OLUŞTURUN

Spaceflight Simulator’ın parçaları ile oyuncular roketlerini özgürce monte edebilirler. Ayrıca bu araçların tamamı benim isteklerime nazaran kendim tarafınca keşfediliyor ve yaratılıyor. Oyuncular, zeka ve yaratıcılıkla treni kendileri tasarlayacak, monte edecek ve tamamlayacak. Tüm enerjinizi geminizi teste doğal olarak tutmak ve olası olan en kısa müddette uzaya uçmasını sağlamak için kullanın. Tatmin edici bir tren yaratmak için şahsi tercihlere ve arzulara dayalı.

EN DOĞRU HESAPLAMA VE VERİ İŞLEME

Bir trenin yapımında mühim olan çirkin veya güzel olmak değil, sistemlerini kusursuz kullanmaktır. Oyuncular, kurulum esnasında füze fiziğini ve ölçümleri doğru bir halde hesaplamalıdır. Eğer veri işlemede küçük bir hata olursa roketiniz kanattan uçamayacak ve yaklaşmada oldukca güçlük çekecektir. Trenleriniz için yakıttan ve zamandan daha da fazla tutum sağlamak için faydalı işlevler kurmak için zekasını müessir bir halde kullanın.

İlgini çekebilir:  Dr. Driving 2 1.42 Para Hileli Apk İndir

KONFORLU UÇUŞ DÜNYAYI KEŞFEDİN

Geniş alan, büyük oyuncular için coşku verici deneyimler sunuyor. Bu uçsuz bucaksız evrende dilediğiniz yere gidebilirsiniz ve Spaceflight Simulator sizi görünmez bir duvara hapsetmez. Keşfetmeniz sınırsızdır ve herhangi bir sınırlama olmaksızın Mars’a yada Venüs’e ve sayısız başka yere gidebilirsiniz.

MÜKEMMEL SESLE BİRLEŞTİRİLMİŞ SON DERECE GÜZEL RESİMLER

Oyun, oyuncuların gerçekçilikten zevk almasına destek olmak için son aşama keskin ve güzel görseller sunar. Gezegenler ek olarak gerçeküstü bir halde simüle edilir ve büyük bir hassasiyetle ölçeklenir. Rotasyonlar da detaylı olarak dikkatlice açıklanmıştır. Güzel grafik efektleriyle daha çok oyuncu çekmeli. Spaceflight Simulator oyununun ses sistemi de her roketin hareketlerine müsait olarak capcanlı.

OYUNCULARIN GEREKSİNİMLERİNİ GARANTİ ETMEK İÇİN BAZI YENİ ÖZELLİKLER İYİLEŞTİRİLDİ

Spaceflight Simulator’ın oyunculara getirmiş olduğu yenilikler bu oyundan daha da fazla keyif alıyor. Oyun, kalkış yada iniş esnasında roketin tam zamanlamasını test etmek için bir termal ped ve fizyolojik bir kronometre ekler. Ayrıca bir geri yükleme düğmesi ekler ve sıcaklık hasarını aldatmaz. Oyun, alan tarzı yada faz klonlama özelliklerini iyileştirir. Yukarıdaki iyileştirmeler, oyuncuların füze yapmasını kolaylaştırır ve roketleriniz de daha çağdaş ve şık hale gelir.

İlgini çekebilir:  PetrolHead Apk İndir - Para Hileli

MÜKEMMEL OYUNCU DENEYİMİ VERİR

Oyunu, kendi füze geminizi yaratmanıza ve büyüleyici feza keşiflerine başlamanıza izin verir. Oynatma esnasında can can sıkan tanıtım videolarından rahatsız olmayacaksınız. Rahatlatıcı anların rahatlığı, yaratıcılığınızı özgür bırakmanız ve roketiniz için mükemmel fikirler üretmeniz için iyi bir ortam yaratır. Oyun zekanızı ve yaratıcılığınızı geliştirmenize destek olur.

ANA ÖZELLİKLER

– Kendi şık ve çağdaş füze geminizi yaratmak için yaratıcılığınızı özgür bırakın.
Güzel grafikler, canlı ses birçok oyuncuyu cezbetmelidir.
– İstenmeyen hatalardan kaçınmak için oyuncular rakamları hesaplarken kati olmalıdır.
Oyunu daha cazibeli ve entresan hale getirmek için yeni özellikler geliştirin ve güncelleyin.
– Roketlerin tasarımı ve kurulumu yöntemiyle oyuncuların zekalarını ve yaratıcılıklarını en müessir halde geliştirmelerine destek olun.

Yorum yapın