Dr. Driving 2 1.42 Para Hileli Apk İndir
Rate this post
  • LisansÜcretsiz
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu20.9 MB
  • İşletim Sistemi"dr.driving-2-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
  • ÜreticiSUD Inc.
qr code
  • Toplam İndirme : 632 views
HEMEN İNDİR

program galeri
program galeri
program galeri

Dr. Driving oyunu mobil platformlarda 100 milyondan fazla kullanıcıya ulaşınca ikinci sürümünü çıkarma gereksinimi duyan SUD Inc. firması bu seferde aynı türde fakat daha gelişmiş bir oyunla karşımızda, ilk sürümü basit olmasına rağmen eğlenceli ve bağımlılık yapıcı bir oyun olduğu için kullanıcılar tarafından beğenilmişti ve o oyunun olduğu zamanlarda bu tür başka bir oyun olmadığı için beğenilmişti. Oyun içerisinde şehirde arabanızı sürecek zaman zaman yarışlara katılacak ve görevler yapacaksınız. Park görevlerinden tutun bir çok görev çeşitliliği olan bu oyun 2. sürümünde müthiş özelliklerle karşımıza çıkmış bulunmakta.

Bu oyunda amacınız hız yapmak değil aracı kontrollü olarak sürmek gerekecek, çünkü arabanızı çarptığınızda oyuna baştan başlamak zorunda kalıyorsunuz. Şerit değiştirirken sinyal vermesinden tutun birçok kurala uymanız gerekecek yani gerçek bir sürüş deneyimini yaşatmak için çabalamış bir oyun Dr. Drving 2 apk oyunu. Bir çok araba ve geliştirme seçenekleri bulunan oyunda zor olabiliyor arabaları satın almanız, bu nedenle sizlere kolaylık olması açısından Para hileli apk yı sunuyoruz. Sizde indirerek dilediğiniz her şeyi satın alabilirsiniz oyun içerisinde. Keyifli oyunlar dilerim.

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.