Stick War 3 v2022.1.73 APK + MOD (Sınırsız Para/Ücretsiz Asker)

Versiyon 2022.1.20
Geliştirici Max Games Studios
Lisans Ücretsiz
Boyut 125 MB
Dil Türkçe
HEMEN İNDİR

Stick War 3 Mod Apk isminde canlı taktik hayatına hoş geldiniz. Bu, sağlam aksiyonla birleştirilmiş bir strateji oyunudur. Oyuncu, oyunun ihtiyaçlarına bakılırsa cenk ekranını gerçekleştirecektir. Oyuncu, müessir teke tek dövüş yapabilir yada birleşik bir güç dövüşü olabilir. Bu oyunda birçok coşku verici ve benzersiz hususiyet sağlanmıştır. Düşmanı yok etmek ve kıymetli eşyalar vermek ve almak için her fırsatı kullanın.

Stick War 3 Mod Apk

Bu oyunda, oyuncular muayyen dövüş stillerini seçme hakkına haiz olacaklar. Bu ancak bir yada iki tür dövüş değil, ustalaşmaya hakkınız olan pek fazlaca harp türü olabilir. Daha spesifik olarak, tekli dövüş modunda, daha müessir bir halde savaşmak için bütün silahlarınızı ve gücünüzü kullanarak öteki taraftaki bir rakiple rastgele savaşacaksınız. Bu bununla beraber Stick War 3 Mod Apk’nın tipik dövüş tarzlarından biridir.

Tekli dövüşe ek olarak, oyuncular öbek tabanlı dövüşü de kullanabilirler. Dövüşe katılan 10 kişiden oyuncular, bütün düşmanları bastırmak için yeni birlik çekişini de kullanabilecekler. Daha da ilgi çekici olanı, bu tür savaşların hepsinin ortak bir hedefe yönelik olmasıdır: öteki bütün grupları yok etmek ve şanlı bir zafer kazanmak.

Stick War 3 Apk İndir

Stick War 3 Apk İndir‘te belirlenen her görevin farklı bir mücadelesi ve hedefi olacak. Yani tüm yeteneklerinizi düşmanı öldürmek için kullanırsanız, bu bir destek olacaktır. Odaklanmış bir dövüş tarzında, istediğiniz sonuçları elde etmek için takım arkadaşlarınızın enerjilerini kullanabileceksiniz. En benzersiz özellik, oyunun bu savaşı yürütmek için ekstra yedekler kullanmanıza izin vermesidir.

İlgini çekebilir:  The Walking Dead: Survivors 2.3.0 Para Hileli Mod Apk İndir

Yardım olmazsa olmazdır, kuşatma da orduların bölünmesiyle mücadelede etkili bir yöntemdir. Düşman tarafını patlatmak için bomba, el bombası benzer biçimde temel silahları kullanabiliriz. Buna ek olarak, öteki grupları yanıtlamak için çağırmak da bu oyunda doğaldır. Ama bunun dışında, bu güç toplama çevresinde birtakım zorluklar olacaktır; kadroyu gözden dercetmek için birazcık vakit ayıralım.

Stick War 3 Hileli Apk

En coşku verici şey, her savaştan sonrasında harcadığınız çabaya layık eşyalar alacaksınız. Düşmanı saniyeler arasında yönetim edebilecek uygar silahlar olabileceği şeklinde para ve altın eşyalar da olabilir. Her armağan kutusu, sizin ve ekip arkadaşlarınızın sonuna kadar kullanabileceğiniz coşku verici şeyler içerecek. Gerçek gücün kilidini açmak için Stick War 3 Hileli Apk‘teki anahtarları toplayın.

Bu sayede Stick War 3 Hileli Apk, aktörleri her zamankinden daha heyecanlı hissettirecek şeklinde görünüyor. Özel olan şey, oyuncuların rakiple tekli, ikili ve kombine dövüşler meydana getirecek olmasıdır. Bu kavgada en sevdiğimiz şey kıymetli eşyalar elde etmek. Bu savaşların her birinde eksikleri olan tutkuların farkına varın ve bütün zorlukların üstesinden gelin.

Stick War 3 Son Sürüm Apk

Sitemiz üzerinden indireceğiniz tüm oyunlar sürekli olarak güncellenmektedir, Stick War 3 2022 Apk ise oyunun şu anki son sürümüdür ve bu sürekli güncellenmektedir. Ayrıca, bu tarz diğer güncel oyunlar için bizi twitter ve facebook sosyal medya hesaplarımızdan takibe alabilirsiniz. Stick War 3 Mod Apk ile birlikte gelen özellikler ise şunlardır;

 • Yolcular kızmıyor
 • Oyun daha hızlı
 • Ücretsiz oynanabilirlik
 • Her şeye erişim
İlgini çekebilir:  Days After Apk İndir, Days After Hile, Days After Hile Apk

gibi daha bir çok özellikle birlikte gelen Stick War 3 isimli android oyunu sitemiz üzerinden son sürüm apk olarak paylaşıyoruz modlu apk sayesinde hile özelliklerini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Stick War 3 Hileli Apk Özellikleri

Bus Simulator Ultimate Apk, modlu bir sürüm olduğu için aşağıdaki avantajları size sağlamaktadır;

 • Sınırsız Para
 • Sınırsız Altın
 • Bitmeyen benzin
 • Yolcular aç kalmıyor

Ayrıca, oyunun resmi sürümünde bir çok özellik bulunmuyor fakat Stick War 3 Apk Hile sayesinde oyunu para hileli olarak oynayabileceksiniz.

Stick War 3 Apk Nasıl İndirilir ?

Sitemiz ile birlikte apk indirmek oldukça kolaydır, yapmanız gereken tek şey yukarıda bulunan hemen indir butonunu kullanarak 8 saniye bekledikten sonra erişim sağladığınız indirme sayfası üzerinden apk dosyasını indirip kurulum yapmak. Stick War 3 Hileli Apk oyunu için aşağıdaki kurulum adımlarını izleyebilirsiniz.

Stick War 3 Apk Nasıl Yüklenir ?

Aşağıdaki basit adımları izleyerek kolayca erken erişim Stick War 3 Apk indirebilirsiniz:

 1. Hemen indir butonuna tıklayın.
 2. Yönlendiğiniz sayfada apk dosyasını indirin.
 3. Bilinmeyen kaynaklara izin verin.
 4. Apk dosyasını açın, kurulumunu başlatın.
 5. Kurulum bitince oyunu oynayabilirsiniz.

Not: Kurulum veya indirme konularında sorun yaşarsanız yorumda belirtin ve çözüm sağlayalım.

Ayrıca kendim de sever ek oynadığım Car Mechanic Simulator 21 Apk ve diğer popüler oyunlar arasında olan Cargo Simulator 2021 Türkiye apk modlarını da indirip oynamanızı tavsiye ederim.

Yorum yapın