The Walking Dead: Survivors 2.3.0 Para Hileli Mod Apk İndir

Versiyon 2.3.0
Geliştirici Galaxy Play Technology Limited
Lisans Ücretsiz
Boyut 507 MB
Dil İngilizce
HEMEN İNDİR

The Walking Dead: Survivors apk, sizi yalnızca güçlülerin hayatta kalabileceği kaosla dolu bir dünyaya götürür. Aç insanoğlu minik kasabaya saldırıyor; ölümsüzler bile etrafta gizleniyor. Bu cenk zayıflar için değil, bundan dolayı silahını alıp hepsiyle savaşmalısın. Kaotik dünyanın zulmünü sezmek için o dünyada ne yapacaksınız, bu oyunu indirip deneyimleyeceksiniz?

The Walking Dead: Survivors Mod APK İndir

The Walking Dead: Survivors kazanmak için, her maçta müsait fiyatlı stratejilerle beraber ustaca savaşım edebilecek tehlikeli sonuç faktörlere haiz olmalısınız. Düşmanlar kana susamış insanları ve korkulu ölümsüzleri örtbas etti; benzersiz dövüş becerilerine haiz olmasalar da rakamları oldukça büyüktü. Onları giderme sisteminde, artık en doğru halde değil, hem de oldukça süratli olmak istiyorsunuz. Yakın dövüş niteliğinde uzaktan yada bıçak yada baltayla saldırırken tabanca kullanın.

Ancak, ara sıra düşman, bütün gücünüzle savunulmanıza rağmen, kontrolsüz bir halde size saldıracaktır. Bu, size ucuz bir strateji sağlamak için zekanızı yürütmek arzu ettiğiniz zamandır. Savaşmaya, kazanmaya ve o toprakların hegemonyasına dönüşmeye karşı dirayetli olabilirsiniz. Ya da şehrinizi beraber korumak için insanlarla bir ittifak kurun. Devlet de seçim bu güzel ilginiz haline bağlı.

Ne kadar kuvvetli ve zekice inşa ederseniz, korumanız o denli azca zor olabilir. Çitler, keskin tuzaklar, uzak top sistemleri vb. Mevcut evler, şehrinize yaklaştıklarından bile daha erken en çok düşmanları parçalayacaktır. Ayrıca, bu savunmaları daha kuvvetli ve parçalanması daha zor hale getirmek için geliştirebilirsiniz. The Walking Dead: Survivors size seçebileceğiniz bir takım değişik müdafaa sunuyor.

İlgini çekebilir:  Trials Frontier 7.9.1 Para Hileli Mod Apk İndir

The Walking Dead: Survivors Para Hileli Mod APK

Koruma sistemine ek olarak, yiyecek üreticileri, piyade evleri, cephanelikler vb. Alt kısım ek olarak devamlı olarak inşa edilmeyi ve yükseltilmeyi istemektedir. Bu, savaşınızda daha yüksek doyum edici piyadeler satın almanın yanı sıra ehil yiyecek oluşturmanıza destek olacaktır. Daha alt seviyede, bu daha oldukça ergonomik savaşım kabiliyetleri ile piyadeler ile size taktim etmek kilometre. Ancak, piyade menzili her şehirde kısıtlanmıştır, bu nedenle kullanımınıza dikkat edin.

Her katılımcıya müspet bir alan sağlanabilir; Bir cenk üssü inşa etmeye benzer halde, bu alanda daha büyük araçlardan da yararlanabilirsiniz. Kışlanın yüksek tatminkarlığını arttırmak için altın, odun, et vb. Varlıkları sömürmek için daha büyük üsler inşa etmek yada malumat sahibi olmak için araziyi güçlendirebilirsiniz. İyi korumayı planlamak için kuşatıcı klanları yakından inceleyin.

The Walking Dead: Survivors’ın size harika kıvanç anlarını ileteceğini güvence ediyorum. Sporun fotoğraflarında dürüst olmak gerekirse, evlenmemiş bir tenkit faktörü yok. Tabanın içerisindeki fotoğraflar bir coşku hissi yaratır ve sizi oyunun hızını artırmaya iter. Düşman görüntüleri korku, sık sık nefret, oldukça fazla anlam verme duygusu genişletin. Savaşların arasında yer edinen sesler,sporun hızını maksimuma iterek tansiyon ve drama iletir.

The Walking Dead: Survivors Son Sürüm Apk

Sitemiz üzerinden indireceğiniz tüm oyunlar sürekli olarak güncellenmektedir, The Walking Dead: Survivors 2.3.0 Apk ise oyunun şu anki son sürümüdür ve bu sürekli güncellenmektedir. Ayrıca, bu tarz diğer güncel oyunlar için bizi twitter ve facebook sosyal medya hesaplarımızdan takibe alabilirsiniz. The Walking Dead: Survivors Mod Apk ile birlikte gelen özellikler ise şunlardır;

 • Gerçekçi Dünya
 • Para Hilesi
 • Sonsuz Olasılık
 • Hayatta Kalma Mücadelesi
 • Ücretsiz Oyna
 • Çevrimiçi modu
 • Kurulum kolaylığı
İlgini çekebilir:  Hidden Hotel 1.1.38 Para Hileli Apk İndir

gibi daha bir çok özellikle birlikte gelen The Walking Dead: Survivors isimli android oyunu sitemiz üzerinden son sürüm apk olarak paylaşıyoruz modlu apk sayesinde hile özelliklerini kullanmaya başlayabilirsiniz.

The Walking Dead: Survivors Apk Özellikleri

Soccer Battle Apk, modlu bir sürüm olduğu için aşağıdaki avantajları size sağlamaktadır;

 • Menü hilesi
 • Tek atışta öldür
 • Ölümsüzlük Modu
 • Para hilesi

Ayrıca, oyunun resmi sürümünde bir çok özellik bulunmuyor fakat The Walking Dead: Survivors Hile Apk sayesinde oyunu para hileli olarak oynayabileceksiniz.

The Walking Dead: Survivors Apk Nasıl İndirilir ?

Sitemiz ile birlikte apk indirmek oldukça kolaydır, yapmanız gereken tek şey yukarıda bulunan hemen indir butonunu kullanarak 8 saniye bekledikten sonra erişim sağladığınız indirme sayfası üzerinden apk dosyasını indirip kurulum yapmak. The Walking Dead: Survivors Para Hileli Apk oyunu için aşağıdaki kurulum adımlarını izleyebilirsiniz.

The Walking Dead: Survivors Mod Apk Nasıl Yüklenir ?

Aşağıdaki basit adımları izleyerek kolayca erken erişim The Walking Dead: Survivors Apk indirebilirsiniz:

 1. Hemen indir butonuna tıklayın.
 2. Yönlendiğiniz sayfada apk dosyasını indirin.
 3. Bilinmeyen kaynaklara izin verin.
 4. Apk dosyasını açın, kurulumunu başlatın.
 5. Kurulum bitince oyunu oynayabilirsiniz.

Not: Kurulum veya indirme konularında sorun yaşarsanız yorumda belirtin ve çözüm sağlayalım.

Ayrıca kendim de sever ek oynadığım Last Day on Earth Apk ve diğer popüler oyunlar arasında olan Day R Premium Apk modlarını da indirip oynamanızı tavsiye ederim.

Yorum yapın