Taxi Sim 2020 v1.0.5 Para Hileli Mod Apk İndir
Rate this post
  • LisansÜcretsiz
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu572 MB
  • İşletim Sistemi"txsim105mod-apkindirsene.apk" dosyasını indirin ve kurun.
  • ÜreticiOvidiu Pop
qr code
  • Toplam İndirme : 4.465 views
HEMEN İNDİR

Taxi Sim 2020 oyunu isminden de anlaşılabileceği gibi taksi kullanarak yolcuları alacağınız ve onları istedikleri yere bırakabileceğiniz bir oyundur. Oyunda hem yolun ve araba sürmenin keyfini çıkartıp bir yandan da para kazanıyorsunuz, fakat oyunun ince detayları da bulunuyor tabi ki. Yolda giderken yolcunun rahatlığı ön planda oluyor, kavislerden geçerken dahi rahatsız etmemeye dikkat etmeli ve yavaşlamalısınız. Yolcunun rahatlığına ve yaşattığınız tecrübeye göre daha fazla para kazanabiliyorsunuz.

Oyunda şehir içerisinde açık dünya da sürekli gezinti halinde olacak ve uzun yollar arasında arabanızı süreceksiniz. Oyunda bir çok araba bulunuyor ve bunlara para kazanarak sahip olabiliyorsunuz, kullandığınızdan daha konforlu ve hızlı arabalara sahip olmanız için yüksek miktarlarda paralar gerekebiliyor ve bunun için oyunda oldukça fazla vakit harcamanız gerekiyor. Biz sizi bu dertten kurtarmak ve daha eğlenceli bir oyun ortamı yaratabilmek için Taxi Sim 2020 oyununu para hileli apk olarak sunuyoruz. Bu sayede oyun içi dilediğiniz arabaları satın alabilir ve daha hızlı arabalar ve yeni şeylerle oyunun keyfini kesintisiz olarak çıkarabilirsiniz.

Yorumlar (1)

YORUM YAZ

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.