Dream League Soccer 2021 8.02 Hileli Mod Apk İndir
2.7/4 - (3 votes)
  • LisansÜcretsiz
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu383 MB
  • ÜreticiSami MZ
qr code
  • Toplam İndirme : 16.894 views
HEMEN İNDİR

dls 2021 apk indirDream League Soccer 2021 hileli apk oyunu, çoğu kişinin bildiği ve her sene tekrardan yenilenen bir futbol oyunudur. Oldukça popüler ve eğlenceli olan bu oyun henüz herkese açık olmasa da sitemizde sizlere vereceğimiz hile sayesinde dls 2021 apk indir ve daha mağazalara gelmeden oyna. Oyunun yapımcısı olan firma Sami MZ gerçekten tekrardan mükemmel bir iş çıkarmış. Kendi hayatınızdan tanıdığınız bir çok futbolcuyu görebileceğiniz bu oyuna bitmek bilmeyen maçlar seni bekliyor. Sizin amacınızda filelere topları yerleştirerek rakibe gol atıp takımınızla beraber galip gelmek olacak. Oyunda başta size seçenek sunuyor, normal kadroları veya 100’lül seçeneği seçerek devam ediyor ve ilk başlangıcınızı yapıyorsunuz.

dls 2021 apkOyunda bir lig yarışı içerisinde olacak ve en tepeye takımınızla beraber tırmanmaya çalışacaksınız, bu her ne kadar zor olsa da bu zorlu yolculukta bir çok eğlence bulunuyor. Sevdiğiniz takımları yönetebilir veya kendi takımınıza yeni oyuncular alarak rüya takımınızı kurarak ilerleyebilirsiniz. Size bir çok seçenek sunan bu oyunda gerçekten muhteşem bir futbol deneyimi sizi bekliyor olacak. Dream League Soccer 2021 apkyı indirerek sizde bu eşsiz deneyimi yaşayabilirsiniz.

Dream League Soccer 2021 Apk Nasıl Oynanır?

Çoğu kişi oyunu biliyor olsa da gene de ufak bir özet geçecek olursak oyunda kendi kulübünüzü kuruyor ve yeni oyuncuları alıyorsunuz, başta ufak ve o kadar da güçlü olmayan bir kadroyla başladığınız oyunda yavaş yavaş yeni galibiyetler aldıkça kadronuzu güçlendiriyorsunuz. En iyi oyuncuları yavaş yavaş kadronuza katarak hayalinizdeki en iyi takımı oluşturacak ve ligde üst sıralara tırmanacaksınız. Dls 21 apk indir ve sende bu deneyime katıl.

Yorumlar (1)

YORUM YAZ

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.