Tiny Auto Shop Para ve Elmas Hileli Apk İndir
Rate this post
  • LisansÜcretsiz
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu50.4 MB
  • İşletim Sistemi"tiny-auto-shop-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
  • ÜreticiTapps - Top Apps and Games
qr code
  • Toplam İndirme : 350 views
HEMEN İNDİR

program galeri
program galeri
program galeri

Tiny Auto Shop oyununda arabalarla ilgileneceksiniz fakat yapacağınız şey araba sürücülerinin ihtiyaçlarını karşılamak olacak. Siz bir araba hizmet merkezi olacaksınız ve aynı zamanda oto yıkama, benzinlik ve market gibi bir çok işle aynı anda uğraşacaksınız. Burada dikkat etmeniz gereken müşteriyi pozitif bir şekilde kendi dükkanınızdan ayrılmasını sağlamak. Bu sayede ününüz daha da çok artacak ve günden güne daha fazla insana ulaşabileceksiniz. Gün mantığıyla ilerleyen bu oyunda her gün daha fazla ve sabırsız müşterileriniz olduğu için dikkatli olmalı ve en iyi hizmeti hızlı şekilde vermelisiniz.

Gerçekten eğlenceli bir oyun olan bu oyunda bir adama sadece bir hizmet vermiyorsunuz. Yani gelen araba hem arabasını yıkatmak isterken bir yandan da benzinini doldurmak isteyebiliyor, bu sebeple herkese istediği hizmeti vermeli ve bunu yaparken hızlı olmalısınız. İleride dükkanınızın kapasitesini arttıracaksınız çünkü buna ihtiyacınız olacak, bir çok farklı insana hizmet vermeye başlayacaksınız. Ayrıca açacağınız hediye dükkanları ve diğer şeylerle mutluluk seviyesini arttırarak daha fazla müşteriy”e ulaşma şansına erişeceksiniz. Sizde oyunu para ve elmas hileli apk olarak sitemizden kolayca indirebilirsiniz.

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.