Traffic Tour 1.4.9 Para Hileli Apk İndir
Rate this post
  • LisansÜcretsiz
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu75.1 MB
  • ÜreticiWolves Interactive
qr code
  • Toplam İndirme : 639 views
HEMEN İNDİR

program galeri
program galeri
program galeri

Traffic Tour oyunu trafiğe çıkarak arabanızla birlikte makas atacağınız bir oyundur fakat bu oyun diğer oyunlardan farklı olarak bölüm ve görev sisteminden oluşuyor. Çoğu kişinin bildiği Traffic Racer oyununda sonsuza kadar arabanızı sürüp en yüksek puanı toplamaya çalışıyordunuz, fakat bu oyunda bundan farklı olarak şehir içerisinde açık alanda gezecek ve oyunun size verdiği görevleri yaparak bölümleri geçmeye çalışacaksınız. Bu sayede oyun kendini tekrar etmek yerine farklılıklarla karşınıza çıkmış olacak.

Oyun içerisinde zorluk dereceleri bulunuyor, 6 adet zorlu derecesi bulunan bu oyunda en kolayından imkansızına kadar bir çok görev bulunuyor. Bu imkansız olan görevleri tamamlamanız için bir çok kez denemeniz gerekebiliyor, fakat eninde sonunda başarabileceğinize eminim dostlar. Sizde trafikte araçlara makas atarak bir yandan da görevleri tamamlamak istiyorsanız Traffic Tour para hileli apk oyununu hemen indirebilirsiniz.”

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.