Traffic Tour 1.5.5 Para Hileli Apk İndir
Rate this post
  • LisansÜcretsiz
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu74.4 MB
  • ÜreticiWolves Interactive
qr code
  • Toplam İndirme : 779 views
HEMEN İNDİR

traffic tour hileli apkTraffic Tour para hileli apk oyunu trafiğe çıkıp görevler yapacağınız bir oyundur. Trafikte sizinle beraber giden arabalara makas atarak ilerleyecek ve şehir içindeki görevleri yapacaksınız. Bu tarz oyunların çoğunluğunun görev mantığı aynı olduğundan dolayı bir yerden sonra sıktıkları için çok tercih edilmezler fakat Traffic Tour oyununu diğer kendi benzerindeki oyunlardan ayıran en iyi tarafı ise sonsuza kadar süren bir yolda amacınız makas atarak puan toplamak değil size verilen görevleri yapmak olacak. Şehirde farklı alanları gezerek trafikte tozu dumana katacağınız bu oyunda bölümlerin olması oyunu daha eğlenceli ve sürükleyici yapıyor.

traffic tour para hileliBir çok arabanın bulunduğu bu oyunda spor arabalar ön planda oluyor, kendi hayatınızdan da sıkça karşılaştığınız arabaları kullanabileceğiniz bu oyunda görevleri yaparken zorluk derecesi bulunuyor ve toplamda 6 zorluk derecesi var. En kolayından en zoruna olarak sıralanıyor ve eğer zorluk 6ysa imkansız olarak geçiyor, eğer gerçekten usta bir oyuncu değilseniz imkansız olarak gözüken görevleri yapmak epey zaman alıyor ve tekrar deneme gerektiriyor. Bir çok aracın bulunduğundan bahsetmiştik, bu araçlara sahip olmak için görev yapmanıza gerek yok sizlere vereceğimiz Traffic Tour hileli apk sayesinde rahatça bu arabaları satın alabilir ve istediğiniz arabayla oyunu rahatça oynayabilirsiniz.

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.