Zooba: Free-For-All 2.9.0 Reklamsız Apk İndir
Rate this post
  • LisansÜcretsiz
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu148.6 MB
  • ÜreticiWildlife Studios
qr code
  • Toplam İndirme : 588 views
HEMEN İNDİR

zooba free for all reklamsız apk indirZooba: Free-For-All oyunu biraz brawl starsı andıran bir oyundur, oyun içerisinde bulunan 3 karakterden size uyanı seçerek oyuna başlıyorsunuz, karakterlerin her birinin farklı yetenekleri olduğu için buna göre seçin ve oyuna başlayın. Bir çok bölüm olduğundan görevleri tamamlarken en çok dikkat etmeniz gereken şey yol üzerinde bulunan silah ve cephaneleri almak, bunları almanız için onların üzerinde beklemeniz yeterli oluyor fakat üzerinden geçip gitmeniz halinde alamıyorsunuz. Sadece bölümleri geçmeniz gerekmiyor, isterseniz çevrimiçi olarak diğerleriyle veya arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. Ekranın sol kısmında yön tuşları bulunurken sağ kısmında ise silahları kullanabileceğiniz butonlar bulunuyor, bunları kullanarak ilerleyeceksiniz. Can kitinden mızrağınıza kadar bir çok şeye sahip olabileceksiniz.

zooba free for all apkOyundaki amacınız karakterinizi geliştirmeye yönelik olacak, bölümleri bitirdiğinizde size yeni eşyalar veriliyor ve bu sayede hem seviye atlayabiliyor hem de karakterinizi istediğiniz gibi güçlendirebiliyorsunuz. Siz güçlendikçe rakipleriniz de güçleniyor bu sebeple rakiplerinizin her zaman bir adım önünde olmanız gerekiyor. Oyunda çok fazla reklam bulunuyor, bu gerçekten bir yerden sonra rahatsız edici bir duruma kadar ulaştığından dolayı sizlere Zooba: Free-For-All reklamsız apksını sunuyoruz, sizde bunu indirerek oyunu reklamsız olarak oynayabilirsiniz.

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.