Car Mechanic Simulator 21 2.1.34 Para Hileli Apk İndir

Versiyon 2.1.34
Geliştirici Digital Melody Games
Lisans Ücretsiz
Boyut 235 MB
Dil İngilizce
HEMEN İNDİR

Car Mechanic Simulator 21 apk oyunu, bir çok erkeğin sevebileceği bir oyundur. Bir araba tamircisi simülasyonu olan bu oyunda araçları tamri edeceksiniz fakat bu tamir o kadar basit bir tamir olmayacak, fren balatalarına kadar bir çok detaya hatta vidalara kadar sizlere teker teker kontrol ettiren ve sadece bununla kalmayıp pistlerde bu arabaları sürüp test etmenizi de sağlayan Car Mechanic Simulator 21 apk indir oyunu sayesinde sizi mükemmel bir simülasyon bekliyor. Araba tamirine ve arabalara meraklı biriyseniz kesinlikle indirmeniz gerektiğini düşündüğüm bir oyundur kendisi, garajınızda bir çok araba türü olacak ve sizin işiniz de bu arabaların hatalarını, sorunlarını çözerek onları yeni gibi yapmak ve daha iyi bir hale getirmek olacak tabi bunları yaparken bir yandan da kâr edecek ve para kazanarak işinizi büyülteceksiniz.

Car Mechanic Simulator 21 Para Hileli Apk‘da oyuncuların en sevdiği şey ise bu oyunun ayrıntılarıdır, normal bir araç tamiri oyunundan oldukça farklı olması bu oyunun sevilmesinin en büyük sebebi. Normal araç tamiri oyunlarında sadece yüzeysel olarak tamir yapıyor ve kısa bir sürede bu işi bitirebiliyorsunuz fakat bu oyunda arabanın en ufak parçasına kadar detaylı ve titiz bir şekide inceleyecek ve gerçekten bir araba tamiri yaptığınız hissini anlayabileceksiniz. Car Mechanic Simulator 21 Hileli Apk sayesinde de sınırsız paranız olacağı için kolayca istediğiniz her şeyi alabilme imkanına sahip olacaksınız. Ayrıca, simülasyon oyunlarını sevenler için Police Sim 2022 oyunu da kesinlikle önerilerim arasındadır.

Car Mechanic Simulator 21 Para Hileli Apk

Car Mechanic Simulator 21 Hile, Android işletim sisteminde Dijital Melodi Oyunlarını kullanarak gösterilen bir simülasyon sporudur. Aslında, PC modeli (Steam’den satın alındı) ve konsol modeli mucizevi derecede popüler. Epeyce hayranı var, bağımlılık yaratan ve hoş simülasyon oyunlarından biri olarak değerlendiriliyor. Artık telefonunuz için müsait Araba Tamircisi Simülatörü 21’in tadını çıkarabilirsiniz.

İlgini çekebilir:  Drift 3.3.3 Reklamsız Hileli Apk İndir

Hikaye

Car Mechanic Simulator 21 Para Hileli Apk, bir mahkumun çevresinde döner. Gizemli bir ajans kullanarak yakalandı ve karanlık bir odada hapsedildi. Komadan uyandığında, kendini karanlık bir alanda, yağın baş döndürücü kokusu ve mekaniğin kokusuyla gözlemledi. Görünüşe göre, bu esrarlı ajansla bir anlaşmaya işaret etmesi ve ailesinin korunması için alternatif olarak bir müddet arabası restore etmelerini desteklemesi gerekiyordu. Anahtarı ve mühim aletleri alın. Göreviniz, araçlar için mucizevi genel performansı geri yüklemek ve iyileştirmektir.

Uzman bir tamirci olarak oynayın

Aslında, Car Mechanic Simulator 21 Apk‘in hikayesi çok dramatiktir, sadece sporun merkezi, müşteriler için araçları onarım etme ve yükseltme misyonuyla sizi bir tamirciye doğru göstermektir.

Mekanik atölyesi kapılarını açtığında müşteriler gelip araçlarını üretecekler. Koruma taleplerini özümsemeniz, sorunları teşhis etmeniz ve bu tarz şeyleri otomobilin resimlerine muntazam bir halde bağlamanız gerekir. Elbette, öğeleri geri yükleyebilir yada artık fotoğraf yapmamaları niteliğinde güncellemeyi seçebilirsiniz.

Car Mechanic Simulator 21 Hileli Apk, makul bir halde hedeflenmiş bir simülasyon sporudur. Her biri ortalama olarak bulmaca öğesidir (probleminin yerini belirleme, otomobilin arızası ve bir çözüm sağlama) ve ek olarak teknik yönüyle de ilişkilidir. Sertifikalı bir tamirciyseniz, bu sporu oldukca süratli bir halde uygulayacaksınız. Car Mechanic Simulator 21 Apk İndir, ilk önce tamamen gerçekliğe dayanıyor, evlenmemiş bir bozukluğun aracı etkilediği. Bu nedenle, her parçayı test etmek için aracı sökmeniz, güncellenecek kırık bujiyi keşfetmeniz gerekir.

Car Mechanic Simulator 21 Apk

Vehiclemobile restorasyonuna yeni başlamış olan biriyseniz, tekrar de Car Mechanic Simulator 21 Apk oynayabilir ve becerilerinizi genişletebilirsiniz.

Spor uzman bir iş akışı sunuyor. Birincisi, müşterilerden gelen istekleri ele geçirmektir. Ardından, araca özetlemek gerekirse bakmak için teşhis cihazını kullanın. Bileşenleri sökmeye devam edecek, zor unsuru keşfedeceksiniz. Sonuçta onu geri yükleyin yada güncellemek, dağıtmak ve bütün işiniz için yepyeni bir unsur satın alın. Elbette, teknik hemen hemen orada tamamlanmadı. Yarış withinside sorunları bir kuşku olmadan çözüldü olup olmadığını test etmek için araba yerleştirilmiş bile. Alternatif eleman beklendiği şeklinde oluyor ve çalışıyor mu?

İlgini çekebilir:  Injustice 2 4.0.0 Bot Hileli Apk İndir

Bazı hataları olabilir. Ödülünüz ve zevkiniz azalacak, sadece hatalarınızı düzeltmek için devamlı bir tehlikeniz var.

Atölyenizi yükseltin

Car Mechanic Simulator 21 Mod Apk, işçilik miktarını sınırlamanıza ve araba onarımlarında endişelenmenize destek olacak iyileştirme iş akışı sunar. Örneğin, teşhis cihazını daha süratli ve daha bereketli bir biçimde boyaması için geliştirebilirsiniz. Ondan önce, frene yada lastik arızasına bakamadıysanız, lütfen bu tarz şeyleri iyileştirin. Ayrıca, ekipman da yükseltilebilir, bu da aracın daha büyük bileşenlerini sökmenize ve geri yüklemenize destek olur.

Tabii ki, birtakım şeyler yükseltilirken genel performans daha büyük olabilir. Bu, müşterilerinizin muayyen bir müddet için en etken biçimde beklemeleri sebebiyle yaşamsal ehemmiyet taşır. Eğer vakit bittiyse ve artık tamamlanmadıysanız, gidebilirler ve artık maaş alamazsınız. Bu nedenle, kılavuz denetimi yada eleman alternatifi için sürenin düşürülmesi alan kişi ihtiyaçlarını karşılayacaktır.

Müşteriler, birkaç rolü tamamlarken atölyeniz için daha çok gelecektir. Daha büyük müşterilere hizmet vermek için atölyenizi büyütmek istiyorsunuz.

Car Mechanic Simulator 21 Hileli Mod Apk Nasıl İndirilir ?

Sitemiz ile birlikte apk indirmek oldukça kolaydır, yapmanız gereken tek şey yukarıda bulunan hemen indir butonunu kullanarak 8 saniye bekledikten sonra erişim sağladığınız indirme sayfası üzerinden apk dosyasını indirip kurulum yapmak. Car Mechanic Simulator 21 Hileli Mod Apk oyunu için aşağıdaki kurulum adımlarını izleyebilirsiniz.

Car Mechanic Simulator 21 Hileli Mod Apk Nasıl Yüklenir ?

Aşağıdaki basit adımları izleyerek kolayca erken erişim Car Mechanic Simulator 21 Mod Apk indirebilirsiniz:

  1. Hemen indir butonuna tıklayın.
  2. Yönlendiğiniz sayfada apk dosyasını indirin.
  3. Bilinmeyen kaynaklara izin verin.
  4. Apk dosyasını açın, kurulumunu başlatın.
  5. Kurulum bitince oyunu oynayabilirsiniz.

Not: Kurulum veya indirme konularında sorun yaşarsanız yorumda belirtin ve çözüm sağlayalım.

Ayrıca kendim de severek oynadığım Nulls Brawl Apk ve diğer popüler oyunlar arasında olan Dream League Soccer 2022 Apk modlarını da indirip oynamanızı tavisye ederim.

Yorum yapın