Twitter 8.28.0 Full Apk İndir

Versiyon 8.28.0
Geliştirici Twitter Inc.
Lisans Ücretsiz
Boyut Cihaza
Dil Türkçe
HEMEN İNDİR

Twitter full apk indir uygulaması herkesin kullanabileceği genel amacı haberleşmek ve gündemi tartışmak olan bir sosyal medya uygulamasıdır. Çoğumuzun haberdar olduğu bu uygulamada son dakika haberlerinden spor konularına politikalardan günlük olan olaylara kadar her şeyi takip edebilir gerektiği yerde mizahın geyiğini döndürerek eğlenceli vakitler geçirebilir veya gerektiği yerde de görüşlerinizi savunabilirsiniz.

Neler olup bitiyor bakın

Dünya gündeminde veya ülkenizin gündeminde neler olup bittiğini ve bunlar hakkında ünlü kişilerin veya normal kullanıcıların ne gibi düşünceleri öne attığını rahatça takip edebileceğiniz twitter uygulaması üstelik ücretsiz twitter full apk indir olarak indiriliyor. En son haberlerden anında haberdar olabileceğiniz uygulamada sevdiklerinizi takip edebilirsiniz.

İlgi alanlarınızı takip edin

İlgini çekebilir:  Infinite Design 3.2 Hileli Mod Apk İndir

Sizin ilgi alanınıza göre bir çok sayfa bulunuyor ve siz bunları takip ederek bildirimlerini açıyor ve onların son paylaşımlarından anında haberdar olabiliyorsunuz. Bu sayede sevdiğiniz bir sayfa veya kişinin paylaşımlarını herkesden önce okuyabiliyor ve gündemden haberdar olabiliyorsunuz.

Hemen sohbete katılın

Twitter apk indir uygulamasında isterseniz kullanıcılarla özel mesaj kısmından da sohbet edebiliyorsunuz fakat sohbet sadece bunlarla sınırlı değil, başkalarının yaptığı eğlenceli ve komik paylaşımların altında diğer insanlar yani kullanıcılarla iletişime geçerek sohbete katılabiliyor ve yeni arkadaşlar edinebiliyorsunuz. Eğlenceli sohbetlerin olacağı bu platform gerçekten herkesin indirmesi gereken bir twitter apk.

Sizde hemen apkyı indirin ve profilinizi oluşturarak sosyal medyanın gündemine atılın ve her şeyden haberdar olun.

İlgini çekebilir:  YouTube Vanced Reklamsız Apk İndir

Yorum yapın