Ultimate Motorcycle Simulator 2.0.3 Para Hileli Apk İndir
Rate this post
  • LisansÜcretsiz
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu90.5 MB
  • İşletim Sistemi"ultimate-motorcycle-simulator-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
  • ÜreticiTopRacing Games
qr code
  • Toplam İndirme : 856 views
HEMEN İNDİR

program galeri
program galeri
program galeri

Ultimate Motorcycle Simulator oyunu bölümlerden ibaret olmayan bir açık dünya oyunudur. Motosiklet süreceğiniz ve şehrin etrafında turlar atacak yeri geldiğinde engebeli arazilerde atlamalar yapacak bir oyun kendisi. Motosiklet tutkunlarının kesinlikle oynamasını önerdiğim bu oyunda oyun sadece bir şehirden ibaret değil, sürmek istediğiniz alana ister dağa ister sokakların arasına girerek motosikletiniz ile tur atıyor ve yeri geldiğinde atlayışlar yapabiliyorsunuz. Oyunu ister trafikli isterseniz de trafiksiz olarak oynayabiliyorsunuz.

Eğer canınız gezmekten sıkıldıysa şehir içerisinde belirli alanlarda bulunan görevleri alarak bu görevleri tamamlayabiliyorsunuz, görevlerde drift veya yarış gibi görevler olabiliyor. Yani oyunun eğlencesi hiçbir zaman bitmiyor ve bu nedenle kesinlikle sıkılmayacağınız bir oyun haline geliyor. Eğer sizlerde motosiklet sürmeyi seviyor ve bunu mobil bir oyunda da yapmak istiyorsanız Ultimate Motorcycle Simulator para hileli apk olarak indirebilirsiniz.

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.