Ultimate Offroad Simulator 1.1.1 Para Hileli Apk İndir
Rate this post
  • LisansÜcretsiz
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu96 MB
  • İşletim Sistemi"ultimate-offroad-simulator-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
  • ÜreticiSir Studios
qr code
  • Toplam İndirme : 1.268 views
HEMEN İNDİR

program galeri
program galeri
program galeri

Ultimate Offroad Simulator oyunu 4×4 araçları kullanarak engebeli araziler üzerinde araç süreceğiniz ve görevler yapabileceğiniz bir oyundur. Offroad severlerin kesinlikle beğeneceği bu oyun Android platformlarında henüz yeni olan bir oyun olsa da gerçekten güzel bir başarıya imza attığını söyleyebilirim. Engebelerle ve dağlık alanlarla dolu olan bir şehirde aracınızı kullanacak ve onunla görevlere katılarak görevin sizden istediğini yerine getireceksiniz.

Oyunda maddi sıkıntılar yaşayabilirsiniz, yeni araçlar almak ve özellikleri açmak için oldukça fazla miktarda paralar gerekebiliyor ve bizde bunu bildiğimiz için Ultimate Offroad Simulator para hileli apkyı sizlere sunuyoruz, bu sayede oyun içerisinde dilediğiniz her şeye sahip olabilecek ve kolayca istediğiniz aracı alabileceksiniz.  Üç boyutlu grafiklere sahip olan bu oyunda en beğendiğiniz aracı seçin ve engebeli arazilerde Offroad’ın keyfini çıkarın, sizde hemen hileli apk olarak oyunu indirin ve para hileli olarak oynayın.

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.