Ultimate Real Car Parking v1.1.4 Mod APK indir

Versiyon 1.1.4
Geliştirici V8 Studios
Lisans Ücretsiz
Boyut 145 MB
Dil İngilizce
HEMEN İNDİR

Ultimate Real Car Parking APK, sunmuş olduğu zorluklarla beraber size mükemmel duygular yaşatabilecek bir oyun olacak. Yetenekli bir yarışçıysanız, hız tutkunuysanız ve tutkunuzu doyum edecek bir oyun arıyorsanız, bu harika bir isim olacaktır. Bu oyuna gelirken, arabanızla üstesinden gelmeniz için hazır olan birçok coşku verici yarış mücadelesine katılabileceksiniz.

YARIŞÇILAR İÇİN YENİ BİR MÜCADELE

Ultimate Real Car Parking apk indir, şimdiye kadar oynadığınız öteki yarış oyunlarına benzemez, kimin ilkin bitirip kazanacağını görmek için öteki oyuncularla rekabet eder. Ama bu oyunda, sonuçta tam tersi zira aslolan göreviniz, verilen gereksinimlere nazaran ve en kısa müddette arabayı park etmenin bir yolunu bulmak. Kulağa rahat geliyor, sadece gerçekte, park etme sürecinde daha çok zorlukla ve karmaşa koşullarla yüzleşmeniz gerekiyor.

Tuhaf durumlar size gerçekte olanlardan simüle edilmiş olarak verilir, böylece direksiyonun arkasındaki insanoğlu bu durumla başa çıkmak için seçenekleri uygular. Bu sizin için yeni bir güçlük olacak zira naturel olarak bir arabayı park etmek iyi bir tekniğin yanı sıra birçok beceriyi de gerektiriyor. Bu nedenle, reel hayatta uygulayabileceğiniz daha çok sürüş bilgisi öğrenmeniz için bu bununla birlikte iyi bir fırsattır.

İlgini çekebilir:  Car Eats Car 3 Para Hilesi - Apk İndir

ARACIN KULLANILMASI NEDENİYLE

Oyuncuların ilk defa canlandırırken oldukça fazla güçlük çekmemesi için üretici, kolayca anlamanız için birçok detaylı direktif vermiştir. Arabayı çalıştırmanın en temel adımlarıyla, bilhassa de güvenlik kemeri takmayla başlayacaksınız. Daha sonrasında hareket halindeki arabayı test etmek için gaz pedalını kullanmanız ve isteğe bağlı olarak o pedal üstünde ancak birkaç işlemle hızı süratli yada yavaş olarak değiştirmeniz gerekir. Arabayı boşlamak yada yavaşlamak dilerseniz yanında bir fren pedalı da bulunmaktadır.

Aracın mevcut hızı, ekranın üst kısmında mavi bir kısım ile gösterilecektir; mavinin dolduğunu görürseniz, hız o denli yüksek olur ve bunun tersi de geçerlidir. Sadece bu değil, bununla birlikte araçta ileri ve geri hareketlerini kullanmanız ve gerçekleştirmeniz için bir vites sistemi de bulunmaktadır. Ayrıca, üç adımı temsil eden üç değişik sembole haiz bir vites kolu göreceksiniz: İleri için D, durağan vaziyet için P ve en son geri için R.

BAŞARILI OLMANIZ GEREKEN FARKLI GÖREVLER

Bir otomobil yarışına katılırken öteki oyuncularla yarışmanın, bir arabayı test edip doğru yere park etmekten oldukça daha rahat olacağı söylenebilir. Bu nedenle verilen görevler oldukça karmaşa olacaktır sadece her gün ergonomik oluşturmaya çalışırsanız az az kontrole alışacaksınız ve artık hiç bir şey sizin için zorlaştırmayacak. Ve çoğu zaman park etme, paralel park etme, muayyen bir yöne park etme yada muayyen bir lüzumlu konuma park etme şeklinde birçok biçime bölünecektir.

İlgini çekebilir:  GTA 5 APK İndir

Bu süreçte minik yanlışlar yapmayacaksınız, bundan dolayı bütün yollarınızı tam olarak hesaplamanız gerekiyor. Küçük bir çarpışma olsa bile, tekrar de paranız kesilir ve niçin olduğunuz zarar tazmin edilir. Verilen bütün şartları yerine getirdiyseniz ve ekranda P harfi görünüyorsa bu rolü başarmışsınız demektir.
Gerçek zamanlı olarak sıkıntılı yarışlara katılmak ve verilen bütün zorlukların üstesinden gelmek mükemmel bir duygu olacak, değil mi? Ardından, hız tutkusuyla sınırlarınızı bulmak için Ultimate Real Car Parking Mod APK ile kendinize sorun. Oyun, cazibeli oyun modları, birçok değişik oyun seviyesi ve harika bir tecrübe olmayı vaat eden keskin bir grafik kalitesi getirecek.

ANA ÖZELLİKLER

  • Arkadaşlarınızla yarış savaşlarına katılırken reel bir yarışçı bulun.
  • Çok sayıda değişik düzen seçeneğiyle sevgili yarış otomobilinizi benzersiz bir sürüme özelleştirin.
  • Sizi zorlayacak reel zamanlı, reel ömür durumlarında büyük bir şehirde sürüş.
  • Beş oyun moduyla birleştirilmiş 200’den fazla değişik oyun seviyesi mükemmel deneyimler getirecek.
  • Gerçekçi grafikler, sürücülerin tamamıyla büyük yarışa gelmeleri için bir köprü olacak.

Yorum yapın

1