Vector Full 1.2.0 Para Hileli Apk İndir
Rate this post
  • LisansÜcretsiz
  • Dil DesteğiTürkçe
  • Dosya Boyutu93.4 MB
  • İşletim Sistemi"vector-full-hileli-apk-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
  • ÜreticiNEKKI
qr code
  • Toplam İndirme : 2.923 views
HEMEN İNDİR

Vector Full para hileli apk oyunu mobil platformlarda ki kullanıcıların en çok sevdiği parkur oyunlarından biridir. Oyun içerisinde Vector Full isimli karakteri yönetiyorsunuz ve bu karakterle amacınız sizin peşinizden gelip sizi yakalamaya çalışan kötü adamlardan hızlıca kaçmaya çalışmak olacak. Başlarda yavaş ilerleyen oyun daha sonra farklı yeteneklere ve daha hızlı oynamaya ihtiyaç duyduğunuz bir oyun haline geliyor. Oyunda kontroller gerçekten çok iyi ve kolayca alışabileceğiniz şekilde yapılmış sizin sadece çok hızlı ve atik olmalı ve çabucak kaçmayı başarmalısınız.

Oyunda sadece zıplama eğilme gibi şeyler bulunmuyor, yukarıda oyunun tanıtım resimlerinden de görebileceğiniz gibi 100’den fazla parkur hareketi bulunuyor ve siz bu hareketleri para ile satın alıyorusunuz çünkü ileride bu yetenekler olmadan kolay kolay bölümleri geçemiyorsunuz. Sizlere daha iyi bir parkur keyfi yaşatmak için oyunu para hileli olarak sunuyoruz bu sayede yetenekleri daha oyuna başladığınız andan itibaren açabilir ve 100’den fazla parkur hareketinin keyfini çıkarabilirsiniz.

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.