Whatsapp Plus v8.93 Apk İndir

Versiyon 8.93
Geliştirici PlusTurkiye
Lisans Ücretsiz
Boyut 52.3 MB
Dil Türkçe
HEMEN İNDİR

Dünyanın en çok tercih edilen sohbet uygulamalarından biri olan Whatsapp, anlık mesajlaşma ve görüntülü, sesli aramalar gibi özelliklere ev sahipliği yapan bir uygulamadır. Bir çoğumuzun akıllı telefonlarında olan ve neredeyse 7 den 70’e herkesin kullandığı bu uygulama, Whatsapp Plus Apk sayesinde karmaşıklığından kurtularak daha fazla ve işe yarar özelliklere sahip oluyor. Gelişmiş özellikleri sayesinde bir çok kişi tarafından tercih edilen bu uygulama hakkında kısaca özet geçecek olursak;

Whatsapp plus uygulamasının özelliklerinden önde gelenleri ise şunlardır; karşınızdaki kullanıcıya özel olarak mavi tikinizi kapatabiliyorsunuz fakat bu normal whatsapp uygulamasında ki gibi olmuyor, sadece kişiye özel bile bu özelliğinizi kapatabiliyorsunuz. Yazıyor özelliğini gizleyebiliyor, okundu işaretinizi kaldırabiliyorsunuz. Sadece bununla kalmayan whatsapp plus apk indir, profilinze bakanları görmenize ve uygulamanın temasını değiştirmenize olanak sağlıyor.

İlgini çekebilir:  İnat TV PRO Full Apk İndir

Sadece bu özelliklerle kalmayan whatsapp plus 2020 son sürüm apk indir, son görülmesi kapalı olanların son görülmesini görme, silinen mesajları silinmemiş şekilde sizlere gösteriyor. Bir çok ve işe yarar özelliği bulunan bu bu uygulamanın normal uygulama da bu kadar özellik olmamasının sebebi ise whatsapp’ın biraz daha gizliliğe önem vermesi ve pazarlama stratejisi olarak düşünebilirsiniz, siz bir çok özellikten yararlanabilmek için bu uygulamayı indirebilirsiniz.

“Whatsapp Plus v8.93 Apk İndir” üzerine 2 yorum

Yorum yapın