PUBG Mobile v0.7.0 Full Apk İndir
  • Lisans
  • Dil DesteğiTürkçe
  • Dosya Boyutu46 MB
  • ÜreticiLightSpeed
  • KurulumÖncelikle Pubg Mobile SD Data'yı indirin ve içerisinden çıkan "com.tencent.ig" isimli dosyayı android/obb klasörüne atın,ondan sonra PUBG Mobile Apk'yı indirin ve kurun.Keyifli oyunlar dilerim.
qr code
  • Toplam İndirme : 6.223 views

Son zamanlarda android platformunun en popüler fps oyunlarından biri olan PUBG Mobile’i neredeyse herkes biliyordur,oyun bilgisayardaki aksiyonun,dinamiğin ve bir çok şeyin zevkini size aynı şekilde mobil versiyonundada sunuyor.Ayrıca her zaman güncel tutuluyor ve asıl oyuna yenilik geldiğinde hemen mobil platforma ekliyorlar.Bir çok yeniliği ve dinamiği sayesinde kesinlikle herkesin oynaması gereken bir oyun PUBG Mobile.Oyundan şöyle bir bahsedicek olursam oyunda başta kendi karakterinizin tarzını ayarlıyorsunuz.Yani saçını,yüz tipini vb. ondan sonra ise oyun içerisinde bir çok mod var,örneğin eğlence modunda oyunun size seçtiği bir yerde belli bir alan içerisinde oyunda rastgele olarak gelen silah modundan gelen silahları topluyor ve rakiplerinizle savaşıyor ve 1. olmaya çalışıyorsunuz.Eğlence modunun içerisinde keskin nişancı modu,pompalı modu vb. bir çok mod bulunuyor.Ayrıca normal mod’da ise,uçaktan seçtiğiniz bir yere atlıyorsunuz ve atladığınız yerdeki evlerden veya klübelerden silahlar,size destek sağlayacak bandaj vb. diğer şeyleri topluyorsunuz ve kendinizi güçlendiriyorsunuz.Sonrasında ise yakınınızdaki rakiplere karşı savaşıyor ve 1. olmaya çalışıyorsunuz.Oyun içerisinde oyun oynadıkça ve kazandıkça sizlere para veriyor ve sizde bu parayla kendinize yeni ve tarz kıyafetler alabiliyorsunuz.

Buna da bakabilirsin >  Build a Bridge! 4.0.6 Para Hileli Apk İndir

Oyun bunun gibi daha bir çok özelliğe sahip,bana sorucak olursanız bir android cihaza sahipseniz bu oyunu en az bir kere dahi oynamalısınız.Sizde hemen bu saydığım eğlenceli şeyleri tatmak ve oyunun zevkini almak istiyorsanız Pubg Mobile Apk’yı indirin ve sorunsuz bir şekilde oynayın.

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.

Yorumlar (2)

YORUM YAZ