The Birdcage 1.0.16 Hileli Mod Apk İndir – Kilitler Açık
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu102.6 MB
  • ÜreticiMobiGrow
  • KurulumÖncelikle sd datayı indirerek android/data içerisine atın ve apkyı indirip kurunuz.
qr code
  • Toplam İndirme : 299 views

The Birdcage oyunu bir kuş kurtarma oyunudur fakat görüldüğü kadar basit değildir. Oyun biraz mistik bir yapıya sahip olmakla birlikte değişik bir hikayeyede sahip, birisi kuşları kaçırarak onları kafese hapsediyor ve sizde oyunda bu kuşları kurtarmakla görevlisiniz. Başlangıçta mavi bir kuş kafesin içerisinde oluyor ve siz kafese tıkladıktan sonra oyunun öğretici olarak sizlere verdiği talimatları yerine getirerek kuşu kafesten kurtarıyorsunuz. Bölümlerde ilerledikçe ve farklı kuşlara geçildikçe kafesin kilidini açmanız daha da zorlaşıyor ve oyun daha zor bir hale geliyor. Bu tarafıda oyunu daha keyifli yapıyor diyebilirim.

Kafesin önünde kırmızı bir buton bulunuyor ve siz bu butona bastığınız andan itibaren kilidi açmanız için yapmanız gerekenler karşınızda beliriyor ve sizde mantıksal olarak düşünüp işlemleri yaparak kilidi açmalı ve kuşu kurtarmalısınız. Oyunda bir çok farklı hamle var ve hepsi diğerinden farklı işliyor bu nedenle önceden yaptığınız bir hamlenin sonradan olabileceğini düşünmeyin. Oyunda bir çok bölüm var ve bu bölümlere sadece kilitleri açıp kuşları kurtardığınızda erişebiliyorsunuz fakat sizlere kolaylık olması için The Birdcage oyununun kilitleri açık halini apk şeklinde sunuyoruz. Sizde oyunu indirerek bütün bölümlere erişebilirsiniz.

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.