The Amazing Spider-Man Apk İndir

Versiyon 1.1.0
Geliştirici Beenox
Lisans Ücretsiz
Boyut 40 MB
Dil İngilizce
HEMEN İNDİR

The Amazing Spider-Man Apk İndir oyunu, bir çok kişinin sevdiği bir süper kahraman olan Örümcek Adamı konu alan bir oyundur. Popüler oyunlar arasında kısa sürede yerini almış olan bu oyun da bir çok düşmanla karşı karşıya kalacak ve süper kahraman güçlerinizi kullanarak onları yenmeye çalışacaksınız. Filmlerdeki çatışmalara çok yakın çatışmalara girecek ve Örümcek Adam ile birlikte New York şehrinde özgürce gezeceksiniz. The Amazing Spider-Man Apk İndir ve sende hemen sevdiğin süper kahramanın hayatını yaşamaya başla.

İnanılmaz Örümcek Adam Apk

The Amazing Spider-Man Apk‘ın en çok beklenen süper kahraman sporu! Örümcek Adam olarak oynayın ve maksimum doğal film hikayesi keyfi için kertenkele doktoru ve düşman çetesiyle savaşın. Bu canlı New York şehrini üç boyutlu olarak keşfetmek için örümcek dokumayı veya tırmanmayı kullanın ve onu zorluklardan korumak için benzersiz yeteneklerinizi kullanın!

Bu aksiyon sporunda, kötülüğü yenmek için kahramanı kontrol edeceksiniz. 35’ten fazla tarafsız görev, gevşek oyun, birçok doğru yetenek, Örümcek Adam’ın büyüsünün keyfini çıkarmanıza izin verecek. Bu sporda, Örümcek Adam’ın insanlığı korumak ve şehrin sırlarını ortaya çıkarmak için inanılmaz potansiyelini kullanarak onu sporda sunulan üç boyutlu New York’un içine yerleştireceksiniz.

Sadece spora başlamak, komedyenin Spider-Man temelleri tanımına çok benzeyen bir hikaye. Büyük spor paketi, yeni başlayanlar ne kadar uzun spor yaparsa, sabırla indirmek ister.

İlgini çekebilir:  The Walking Dead: Survivors 2.3.0 Para Hileli Mod Apk İndir

The Amazing Spider-Man Apk İndir

Hızlı tempolu spor, biri dövüş sahnesi, bir kızı kurtarmak istiyorsun. Örümcek ipeğinin dayanabileceği uzun çeşitlilikle boğuşmak hiç zor değil.

Sonra kurtarılan kızı Times Meydanı’na götürün. Bu, sporu en uzun becerilerle oynamak için çok önemlidir. Boş fonksiyonuna tıklamak, salıncak sistemine geçebileceğiniz en iyi yan düğmedir, bir parça örümcek ipeği almadan önce örümcek ipeğine serbestçe tıklayın, içeri girmesine izin verin. Soldaki dört yönlü navigasyona dokunarak sol ve sağ yönleri de değiştirebilirsiniz.

ünlem faktörlü küçük harita, arayışın ana hikayesidir, soru işaretleri rastgele olaylardır, New York City her zaman sonsuza kadar barış içinde değildir, sık sık başka bir rota yükseltmesini silip atmak için büyük bir şanstır.

Büyük haritalarda genellikle yön bulunur. Ekranın üst kısmında, kişisel tercihlerinize göre rastgele haberleri okuyabilir, burada rastgele görevleri tamamlamak için artık harekete geçmeyeceğinize karar verebilirsiniz.

‘de dövüşmek The Amazing Spider-Man Apk İndir kolay ve nefes kesici. Rotaların daha iyi yönetimi ve üzerlerinde üç savaş düğmesi. Menzilli, yakın dövüş, yan adım olmak üzere 3 farklı saldırı modunun kombinasyonu sayesinde oldukça havalı atışlar bile yapabilirsiniz. Deneyim kazanmak, seviye atlamak ve beceri puanları almak için düşmanları ve tüm görevleri öldürün.

The Amazing Spider-Man Apk Son Sürüm

Sitemiz üzerinden indireceğiniz tüm oyunlar sürekli olarak güncellenmektedir, The Amazing Spider-Man Apk ise oyunun şu anki son sürümüdür ve bu sürekli güncellenmektedir. Ayrıca, bu tarz diğer güncel oyunlar için bizi twitter ve facebook sosyal medya hesaplarımızdan takibe alabilirsiniz. The Amazing Spider-Man Apk ile birlikte gelen özellikler ise şunlardır;

 • Simülasyon
 • Süper Kahraman
 • Hileli mod
 • Son sürüm
İlgini çekebilir:  My Talking Tom 2 1.9.2.908 Para Hileli Apk İndir

gibi daha bir çok özellikle birlikte gelen The Amazing Spider-Man isimli android oyunu sitemiz üzerinden son sürüm apk olarak paylaşıyoruz modlu apk sayesinde hile özelliklerini kullanmaya başlayabilirsiniz.

The Amazing Spider-Man Apk Özellikleri

Day R Premium Apk, modlu bir sürüm olduğu için aşağıdaki avantajları size sağlamaktadır;

 • Para hilesi
 • Seviye hilesi
 • Hata iyileştirmeleri

Ayrıca, oyunun resmi sürümünde bir çok özellik bulunmuyor fakat The Amazing Spider-Man Apk sayesinde oyunu para hileli olarak oynayabileceksiniz.

The Amazing Spider-Man Apk Nasıl İndirilir ?

Sitemiz ile birlikte apk indirmek oldukça kolaydır, yapmanız gereken tek şey yukarıda bulunan hemen indir butonunu kullanarak 8 saniye bekledikten sonra erişim sağladığınız indirme sayfası üzerinden apk dosyasını indirip kurulum yapmak. The Amazing Spider-Man Apk oyunu için aşağıdaki kurulum adımlarını izleyebilirsiniz.

The Amazing Spider-Man Apk Nasıl Yüklenir ?

Aşağıdaki basit adımları izleyerek kolayca erken erişim The Amazing Spider-Man Apk indirebilirsiniz:

 1. Hemen indir butonuna tıklayın.
 2. Yönlendiğiniz sayfada apk dosyasını indirin.
 3. Bilinmeyen kaynaklara izin verin.
 4. Apk dosyasını açın, kurulumunu başlatın.
 5. Kurulum bitince oyunu oynayabilirsiniz.

Not: Kurulum veya indirme konularında sorun yaşarsanız yorumda belirtin ve çözüm sağlayalım.

Ayrıca kendim de severek oynadığım Roblox Apk ve diğer popüler oyunlar arasında olan Lili Apk modlarını da indirip oynamanızı tavisye ederim.

Yorum yapın