Car Parking Multiplayer Para Hileli Apk İndir

Versiyon 4.7.7
Geliştirici olzhass
Lisans Ücretsiz
Boyut 362MB
Dil İngilizce
HEMEN İNDİR

Car Parking Multiplayer Para Hileli Apk oyunu, şehirde arabanızı rahatça süreceğiniz ve zaman zaman görevlere katılarak araç park etme görevleri yapacağınız bir simülasyon oyunudur. Car Parking Multiplayer apk‘nın para hileli olarak tercih edilmesinin en büyük sebeplerinden birisi de oyun içerisindeki araçlara daha çabuk ve kolay bir şekilde sahip olmak istenmesi. Oyunda görevlere katılıp para kazanmaya çalışsanız bile araç almanız kolay olmuyor bu yüzden sizlere Car Parking Multiplayer Apk İndir sayesinde hileli olarak oynamanızı sağlıyoruz bu sayede oyundaki sınırsız paranız sayesinde bütün araçları alabilir ve geliştirmeleri yapabilirsiniz. Şehirde rahatça gezebileceğiniz ve araba kullanmanın eğlencesini yaşayabileceğiniz bir oyun arıyorsanız sizde hemen Car Parking Multiplayer Apk indirip oynamaya başlayabilirsiniz.

Car Parking Multiplayer Para Hileli Apk İndirPin

Car Parking Multiplayer Para Hileli Apk

Simülasyon video oyunları son on yılda yuvarlaktı. Ancak, son zamanlarda ancak birkaç meşhur hücre video oyunları için meşhur bir yol haline gelmiştir. Bu video oyunlarından biri Car Parking Multiplayer Para Hileli Apk. Bu rekreasyon çoğu zaman park etme becerilerinizi geliştirmenize ve en iyi biçimde kullanmanıza müsaade eden bir vasıta park simülasyonu rekreasyonudur. Ancak sporu ancak daha taktim etmek için daha oldukça şey var. Yalnızca Google Play Store’da 10 milyondan fazla indirme ile, bu rekreasyonun insanların kalplerine iyi mi hakim olduğuna bakmak temiz.

Erişilebilir yüzlerce vasıta hücresi video oyunu var, sadece artık tamamı Car Parking Multiplayer Para Hileli Apk olarak eşit alaka görmüyor. Sadece tanınmasından ötürü değil, gerçekte bu rekreasyonun sağlaması ihtiyaç duyulan mucizevi bir şey var. Grand Theft Auto koleksiyonuyla beraber video oyunlarını seviyorsanız, sadece motorlarla oynamak için elinizden gelenin en iyisini yapmanız gerekiyorsa, bu eğlence tam size göre! GTA video oyunları gibi, spor da 3d oldukça oyunculu bir dünyada. Görüntüler birinci sınıftır ve her unsur çıplak gözle görülür. Aralarından seçim yapabileceğiniz 50’den fazla motor stili var, sadece bildiğiniz markalardan değiller. Durum bu şekilde olsa da, düzenleri birkaç birinci derslik motorunkine oldukça benziyor, bundan dolayı bu bir sıkıntı olmamalı.

İlgini çekebilir:  Nulls Brawl Lola Apk 43.248 Elmas Hileli İndir

Car Parking Multiplayer Apk İndir

Car Parking Multiplayer Apk İndirPin

Her vasıta hususi olduğundan, onları test etmeye ve harika bir biçimde park etmeye alışmanız gerekir. Park etme yönüne gelince, spor, oyunculara görünür ipuçlarıyla ne yapmaları gerektiği mevzusunda rehberlik eden süper bir süreç yapıyor. Aracınızı harika bir biçimde manipüle etmeli ve park etmelisiniz. Bunun yanı sıra, spor ek olarak hususi oyuncularla yarışmanıza izin veriyor. Park modunda olduğu şeklinde dikkatli olmamanız ihtiyaç duyulan yırtıcı anlayışı çalıştırabilirsiniz. Genel olarak, spor, yeni başlayanlar olabileceklerini varsaysalar bile, oyuncular için muhtelif bir kahkaha verir. Oyunculara muhtelif kahkahalar sunan bu sporun değişik kabiliyetleri de var. Daha fazlasını tanımak için buralarda ol.

Simülasyon video oyunları, oyunculara doğruyu olabildiğince eğlenceli hale getirmeyi prensip edinmiştir. Bu nedenle, tertipli olarak evlenmemiş bir mevzu çevresinde dönerler ve onu eğlenceli bir spor haline getirirler. Car Parking Multiplayer Apk İndir durumunda, bu spor hayal kırıklığına uğratmaz!

Car Parking Multiplayer Apk Özellikleri

 • 3 Boyutlu Açık Dünya – GTA oyunları gibi, Car Parking Multiplayer Apk da arenayı sınırların dışında tamamen keşfetmenizi sağlar. Bu şekilde yürüyebilir, baskı yapabilir ve şehri keşfedebilirsiniz. Bir şehirde bulacağınız her şeyi burada bulabilirsiniz: benzin istasyonları, araç kat mülkiyeti hizmetleri, binalar, parklar ve daha fazlası!
 • Çok Oyunculu – bu spor bir isabet neden birincil güdülerden Biri değildir. Bu şekilde gerçek zamanlı olarak başkalarına karşı rekabet edebilirsiniz. Bir anlaşmaya varılırsa, farklı oyuncularla otomobil ticareti de yapabilirsiniz. Bunun dışında, gerçek bir çok oyunculu spor gibi – sesli sohbet özelliği var! Ayrıca, durmadan oynayabilmeniz için bunları arkadaş listenize yükleyebilirsiniz. Yüksek kaliteli bilgi, bu sporu her seferinde kumar oynayan yüzlerce oyuncu var, böylece tatmin etmek ve oynamak için insanlar tükenmeyecek!
 • Yarış – Bu spor bir sürü otomobil gerektirdiğinden, artık bir yarış özelliğinden oluşmamak artık bir israf olur, değil mi? Bu, inşaatçıların ek olarak eklediği şeydir, bu yüzden eklenmiş bir yarış özelliği vardır. Park etme moduyla ilgilenmiyorsanız, bu sporda yüzlerce farklı oyuncuya karşı yetkinliklerinizi ve iyi şansınızı kontrol etmeye çalışın! Vahşi koşun ve sizi çevreleyen 3 boyutlu açık küresel ve destansı manzaralara kalbinizin içerik materyali yolunda yarışın.
 • Park Modu – Tabii ki, sporun temel sorunu Park Modudur. Bu modda, arabayı kullanmaya başlarsınız, o zaman kesinlikle park etmek istersiniz. Ancak otopark, gerçek varlığa benzer şekilde temiz değildir. Ancak gerçekte yavaş yavaş zaman geçirmek ve park ederken mesafenizi ve hızınızı hesaplamak istiyorsunuz. Bu sporda, seksen iki gerçek varoluş park yeri var ve fethetmek için zorlu durumları kullanıyor. Onlara hitap etmek sizin kadar önemlidir ve ödülleriniz aracınızı park etme şeklinize bağlı olacaktır
 • Sonsuz özelleştirmeCar Parking Multiplayer Apk oyununda, seyahatinizi daha da kişiselleştirebilirsiniz, ancak bunu istersiniz. Süspansiyonu, tekerlek açılarını ve daha fazlasını düzenleyebilirsiniz! Motoru, turboyu, egzozu ve şanzımanı değiştirmekle birlikte motor ayarını da yapabilirsiniz. Ardından, vinil, değişen boya ve araç çerçevesi parçaları dahil olmak üzere aracınızı daha da çekici hale getirmek için eklentiler de yükleyebilirsiniz.
 • Çok çeşitli otomobiller – Bu sporda, toplayabileceğiniz bir sürü otomobil de var – kesin olarak 70 artı. Hepsi gerçek iç mekanlarda ve özel boyut ve şekillerde bulunur. Bu, göz önünde bulundurmak istediğiniz park ve yarış sorununun içinde bir proje olabilir. Bununla birlikte, her gün özel otomobillerle baskı yapmak için ek bir kahkaha atıyor.
İlgini çekebilir:  My Talking Tom 2 1.9.2.908 Para Hileli Apk İndir

Car Parking Multiplayer Apk Nasıl İndirilir ?

Sitemiz ile birlikte apk indirmek oldukça kolaydır, yapmanız gereken tek şey yukarıda bulunan hemen indir butonunu kullanarak 8 saniye bekledikten sonra erişim sağladığınız indirme sayfası üzerinden apk dosyasını indirip kurulum yapmak. Car Parking Multiplayer Apk İndir oyunu için aşağıdaki kurulum adımlarını izleyebilirsiniz.

Car Parking Multiplayer Apk Nasıl Yüklenir ?

Aşağıdaki basit adımları izleyerek kolayca erken erişim Car Parking Multiplayer Apk indirebilirsiniz:

 1. Hemen indir butonuna tıklayın.
 2. Yönlendiğiniz sayfada apk dosyasını indirin.
 3. Bilinmeyen kaynaklara izin verin.
 4. Apk dosyasını açın, kurulumunu başlatın.
 5. Kurulum bitince oyunu oynayabilirsiniz.

Not: Kurulum veya indirme konularında sorun yaşarsanız yorumda belirtin ve çözüm sağlayalım.

Yorum yapın