Dawn of Zombies Apk İndir, Dawn of Zombies Hile, Dawn of Zombies Mod Apk

Versiyon 2.151
Geliştirici Royal Ark
Lisans Ücretsiz
Boyut 1.23 GB
Dil İngilizce
HEMEN İNDİR

Dawn of Zombies Apk İndir, oyuncuların oyunun yarattığı tehlikeler serisinde hayatta kalmak için savaşması ihtiyaç duyulan bir oyundur. Dünyanın felaketi sebebiyle birçok insan öldü, ancak birkaç şahıs hayatta kaldı. Ancak hastalıklar, ışınım ve bilhassa zombiler kanalıyla hayatta kalmak, oyuncular için muhtemelen en mühim tehlikedir. Oyun, aktörleri hayatta kalmak için savaşma hayatına taşıyacak ve oyuncuların hayatlarını daha fazlaca takdir etmelerini sağlayacaktır.

Dawn of Zombies Apk İndir

Oyun, herkesin zombilerle savaşma sürecinde kullanması için AK, M16, Makarov silahları şeklinde 60’tan fazla çağdaş silah sağlayacaktır. Bu kadar çok modern silah kullanmak için, oyuncuların onları satın almak için para kazanmak için birçok zombi öldürmesi gerekiyor. Oyuncular ayrıca savaşlardan sonra evlerinde bedava yiyeceklerle vücutlarını yenileyebilirler. Oyuncular geceleri dikkatli olmalı, bu yüzden birçok düşmanın saldırmaya geldiği zamandır.

Bu özellik muhtemelen en çok oyunseverlerin ilgisini çekecek. Çünkü Dawn of Zombies Apk İndir oyunu oyunculara her gün birçok görev verecek, böylece oyuncular sonsuza kadar oynayabilir ve sıkılmazlar. Ayrıca oyuncular, savaşta hızlı hareket etmek için bisiklet veya UAZ araçları gibi araçları özgürce kullanabilirler.

Dawn of Zombies Hile

Böyle mükemmel bir oyuna katkıda bulunan ana faktörlerden biri grafikler ve sestir. Oyun arayüzü çok iyi tasarlanmış ve bu geceden itibaren sürekli bir değişiklik var. Oyundaki bağlam, zombilerle ölüm kalım mücadelesini konu alan ünlü filmlerden farklı değil. Oyuncular ayrıca Dawn of Zombies Hile ile düşmanı tespit etmeden savaşmak için görünmez olabilir ve çalıların arasında saklanabilir. Aynı zamanda, nazik bir sesle birleştiğinde, savaşı daha da trajik hale getiriyor.

İlgini çekebilir:  İnat Tv Box v17 Apk İndir #

Oyuncular, gizli hazineleri bulmak veya son toprakları keşfetmek gibi görevleri tamamlamak için çeşitli konumlarda savaşacaklar. Sadece bu da değil, oyuncular ayrıca ordu veya bilim adamları gibi farklı gruplarla iletişim kurabilir ve daha fazla savaş gücüne sahip olmak ve uzun süre hayatta kalmak için güçlerini birleştirebilir.

Dawn of Zombies Mod Apk

Dawn of Zombies Mod Apk, özellikle oyuncular için birçok yeni işçilik ekleyecek. Yakında oyun, hayatta kalmak için savaşmak için arkadaşlarıyla kolayca bağ kurabilmeleri için bir arkadaş oynama özelliği başlatacak. Oyun ayrıca oyuncunun loncalarla savaşa katılabilmek için üssü genişletmesine izin verir. Aynı zamanda oyun, oyuncuların savaşı bozmak için casus uçaklar eklemesini de zorlaştırıyor.

Dawn of Zombies Mod Apk oynarken, oyuncular savaştan sonraki son krallığın gizemlerini ortaya çıkaracaklar. Bu topraklarda hayatta kalanların hepsi yemek için savaşıyor ve hayatta kalmak için birbirlerini öldürecekler. Oyuncular zombileri daha hızlı öldürmek için diğer hayatta kalanlarla sözlü olarak savaşacaklar. Ve gece olduğunda, oyuncular silahlarını her zaman dikkatli bir şekilde donatmalıdır çünkü bu zamanda zombiler giderek daha şiddetli hale gelecektir.

Dawn of Zombies Son Sürüm Apk

Sitemiz üzerinden indireceğiniz tüm oyunlar sürekli olarak güncellenmektedir, Dawn of Zombies 2.151 Apk ise oyunun şu anki son sürümüdür ve bu sürekli güncellenmektedir. Ayrıca, bu tarz diğer güncel oyunlar için bizi twitter ve facebook sosyal medya hesaplarımızdan takibe alabilirsiniz. Dawn of Zombies Mod Apk ile birlikte gelen özellikler ise şunlardır;

 • Ücretsiz oynama kolaylığı
 • Hile sayesinde basit gelişme
 • Kolay düşmanlar
İlgini çekebilir:  Plants vs. Zombies Heroes 1.36.39 Güneş Hileli Apk İndir

gibi daha bir çok özellikle birlikte gelen Dawn of Zombies isimli android oyunu sitemiz üzerinden son sürüm apk olarak paylaşıyoruz modlu apk sayesinde hile özelliklerini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Dawn of Zombies Hileli Apk Özellikleri

Dawn of Zombies Apk, modlu bir sürüm olduğu için aşağıdaki avantajları size sağlamaktadır;

 • Menü modu
 • Maksimum seviye zanaat
 • Ücretsiz bina elde et
 • Ücretsiz el sanatları

Ayrıca, oyunun resmi sürümünde bir çok özellik bulunmuyor fakat Dawn of Zombies Hile Apk sayesinde oyunu para hileli olarak oynayabileceksiniz.

Dawn of Zombies Apk Nasıl İndirilir ?

Sitemiz ile birlikte apk indirmek oldukça kolaydır, yapmanız gereken tek şey yukarıda bulunan hemen indir butonunu kullanarak 8 saniye bekledikten sonra erişim sağladığınız indirme sayfası üzerinden apk dosyasını indirip kurulum yapmak. Dawn of Zombies Apk Para Hilesi oyunu için aşağıdaki kurulum adımlarını izleyebilirsiniz.

Dawn of Zombies Apk Nasıl Yüklenir ?

Aşağıdaki basit adımları izleyerek kolayca erken erişim Dawn of Zombies Apk indirebilirsiniz:

 1. Hemen indir butonuna tıklayın.
 2. Yönlendiğiniz sayfada apk dosyasını indirin.
 3. Bilinmeyen kaynaklara izin verin.
 4. Apk dosyasını açın, kurulumunu başlatın.
 5. Kurulum bitince oyunu oynayabilirsiniz.

Not: Kurulum veya indirme konularında sorun yaşarsanız yorumda belirtin ve çözüm sağlayalım.

Ayrıca kendim de sever ek oynadığım Clash of Clans Apk ve diğer popüler oyunlar arasında olan İnat Box Apk modlarını da indirip oynamanızı tavsiye ederim.

Yorum yapın