Dizipal v17 Reklamsız Apk İndir 2022

Versiyon Dizipal
Geliştirici Dizipal
Lisans Ücretsiz
Boyut 10 MB
Dil Türkçe
HEMEN İNDİR

Dizipal APK binlerce yabancı film ve dizileri, yerli yapımları ve beyaz perdede oynatılan yeni filmleri en yüksek kaliteyle, izlemenize imkan elde eden parasız android film ve dizi seyretme uygulamasıdır.

Dizipal, sitesi birtakım telif hakkı nedenlerinden ötürü adreslerinizi her vakit değişiklik yapmak zorunda kalıyorlar bu nedenle siz kullanıcılara hususi tatbik yapılmıştır. Bu uygulamayı indirirseniz bütün Netflix, Exxen, BluTV ve GAİN kanallarını parasız HD bir biçimde izleyebilirsiniz. Uygulama içinde bulunan film ve diziler hiçbir biçimde telif yeme şeklinde durumu yoktur.

Dizipal APK Güncel Sürüm

Dizipal REKLAMSIZ MOD APK NETFLİX, EXXEN, BluTV, GAİN, film ve dizi uygulaması isteyen kullanıcılarımıza hususi öneri ettiğim yapımcılığını DiziPal firmasının üstlendiği android platformun popüler yerli, yabancı, film ve dizi seyretme uygulamasıdır. Uygulamanın içeriğine bakacak olursak binlerce Netflix, Exxen, BluTV ve GAİN şeklinde platformların film ve dizilerini tek bir çatı altında toplamış oldukca kapsamlı bir film ve dizi uygulamasıdır.

İlgini çekebilir:  Pixel Gun 3D v12.2.1 Apk İndir - Hileli Mod

Bunlara bir kaç misal verecek olursak, SQUID GAME, Venom Zehirli Öfke 2, Sıfır Bir, Hızlı ve Öfkeli 9, Kağıttan hayatlar, Dune Çöl Gezegeni ve daha birçok film ve diziler bulunmaktadır. Dizipal REKLAMSIZ MOD APK NETFLİX, EXXEN, BluTV, GAİN ile tatbik içinde rahatsız edici reklamlardan ötürü siz değerleri kullanıcılarımıza hususi reklamlar kaldırılmış bir biçimde sunuyorum bu sayede film ve dizilerin kolayca izleyebilir, ücretsiz olarak bütün dizileri kolayca seyredebilirsiniz.

Yüzlerce yabancı film ve diziler, belgeseller, yeni çıkan beyaz perde filmleri ve daha birçok şey siz kıymetli android kullanıcılarını bekliyor. Şimdiden eğlenceli günler dilerim.

Dizipal APK indir

Dizipal bu şeklinde sorunları siz kullanıcılara artık yaşatmamak için tatbik geliştirerek artık hiçbir telif yemeden bütün film ve dizileri seyretme şansını sunuyor. Bu sayede site kapanmaları ile uğraşmadan bütün içerikleri tatbik içinde biriktirerek kullananların ilgisini daha oldukca çekmeye başladı. Artık Dizipal’ın yeni adresine girip oradan izlemenize ihtiyaç duymadan uygulamasını indirip daha süratli ve donmalar yaşamadan süresiz film ve dizi izlemenin keyfini yaşayabilirsiniz.

İlgini çekebilir:  Netflix 7.39.0 Full Apk İndir

Dizipal Netflix izle

Dizipal siz kullananların ücret ödemeden tük dijital platformları olan Blu TV, Netflix, Exxen ve GAİN şeklinde bütün platformlardaki dizi, film, belgesel ve daha birçok şeyi ücretsiz olarak sunan popüler bir tatbik. Bu tatbik yardımıyla ise şu anda popüler olan SQUID GAME şeklinde dizileri dilediğiniz bölümden izleyebilmeniz mümkün. Bu şeklinde uygulamalar normalde aylık bir tutara doğal olarak tutulmaktadır fakat bu tatbik sizden hiçbir ücret istek etmiyor ve bütün içerikleri siz değerli ziyaretçilerimizin karşınıza ücretsiz olarak çıkarıyor.

Bu uygulamada gördüğünüz film yada dizileri kolayca indirmenizi de sağlıyor. Yani kısacası hiçbir ücret ödemeden uygulamanın bütün içeriklerini erişebilir, indirebilir ve izleyebilirsiniz.

Uygulama içinde birden oldukça kategoriler bulunmakta bunlardan en popülerleri;

  • Anime
  • Aksiyon
  • Bilim Kurgu
  • Komedi
  • Macera
  • Gerilim
  • Korku
  • Savaş
  • Tarih
  • Romantik

ve daha birçok kategoriler bulunmaktadır. Bu kategorilerin herhangi birine tıklayarak dilediğiniz türdeki film ve dizileri izleyebilirsiniz.

Yorum yapın

1