MARVEL Strike Force 5.10.2 Hileli Apk İndir

Versiyon 5.10.2
Geliştirici Scopely
Lisans Ücretsiz
Boyut 148 MB
Dil İngilizce
HEMEN İNDİR

MARVEL Strike Force Hileli Apk İndir, dünyayı koruma yolculuğunda süper kahramanların zirve savaşlarını yeniden yaratıyor. Süper kahramanlardan biri olarak oynayın; Tüm kötüleri yenmek ve sevgili gezegeni korumak için nihai gücü kullanacaksınız. Birinci sınıf grafikler ve ses, oyun içeriği ve güzel dövüş ile birleştiğinde, bu oyun kesinlikle herhangi bir rol yapma oyununa karşı dikkatli bir rakip olacak.

YENİ DEĞİŞİKLİKLER

MARVEL Strike Force, piyasaya sürüldüğü yıllar boyunca yenilik yapmaktan asla vazgeçmedi. Bu sefer 5.8.0 sürümünde yayıncı size korkunç bir güce sahip üç yeni karakter getiriyor: Sersi, Dormammu ve Ikaris. Buna Ultron – What If, Phoenix – Endsong veya Hawkeye – Hawkguy gibi son derece nadir kostümler eşlik ediyor. Ve bu yeni karakterlere ve kostümlere sahip olmak için Sersi kampanyası, Dormammu Recruit görevi gibi yeni görevleri tamamlamanız veya Doom War Campaign’i geçmeniz gerekiyor.

İlgini çekebilir:  Ultimate Real Car Parking v1.1.4 Mod APK indir

MİNİ MARVEL ÜNİVERSİTESİ

Oyun karakterleri, şekillendirme, renkten dövüş becerilerine kadar gişe rekorları kıran filmlerde orijinallerini mükemmel bir şekilde yeniden üretiyor. Bu oyuna katılarak Iron Man, Spider-Man, Captain America, Doctor Strange, Venom, Loki gibi süper kahramanları kontrol etme şansına sahip olacaksınız. Kendinize en sevdiğiniz karakterleri verin ve bunlardan istediğinizi savaşlarınızda kullanın. Tercihinize bağlı olarak, bir tane satın alacaksınız.

YÜKSEK SAVAŞLAR

Her savaşta tüm düşmanları alt etmek için dövüş becerilerinizi kullanın. MARVEL Strike Force’taki her karakterin üç temel dövüş becerisi vardır. Bunları hareket tuşlarıyla birleştirin; özel hareketler yaratacaksınız. Deneyiminize heyecan katmak için tek başınıza savaşmayı veya 5v5 maçlarda bir takıma katılmayı seçebilirsiniz. İstediğiniz kadar süper kahraman kullanabilseniz de benim tavsiyem en sevdiğiniz karakterlerden 1 veya 2’sinde ustalaşmaya çalışmanız.

İlgini çekebilir:  Toca Life: World Full Apk İndir

GÜCÜ AÇMAK İÇİN YÜKSELT

Yeni karakterler satın almak veya karakterleri yükseltmek için görevlerden veya zaferlerden alınan parayı kullanın. Yükseltme, görünümü önemli ölçüde değiştirecek ve hasar ve savunma istatistikleri artırılacaktır. Şampiyon ne kadar pahalı veya iyileştirici olursa, hasarı o kadar korkunç olur. Zor maçları sonradan kazanmak sizin için mükemmel bir avantajdır.

Yorum yapın