MARVEL Strike Force 5.10.2 Hileli Apk İndir
4/4 - (1 vote)
  • LisansÜcretsiz
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu148 MB
  • İşletim SistemiAndroid
  • ÜreticiScopely
qr code
  • Toplam İndirme : 180 views
HEMEN İNDİR

MARVEL Strike Force Hileli Apk İndir, dünyayı koruma yolculuğunda süper kahramanların zirve savaşlarını yeniden yaratıyor. Süper kahramanlardan biri olarak oynayın; Tüm kötüleri yenmek ve sevgili gezegeni korumak için nihai gücü kullanacaksınız. Birinci sınıf grafikler ve ses, oyun içeriği ve güzel dövüş ile birleştiğinde, bu oyun kesinlikle herhangi bir rol yapma oyununa karşı dikkatli bir rakip olacak.

YENİ DEĞİŞİKLİKLER

MARVEL Strike Force, piyasaya sürüldüğü yıllar boyunca yenilik yapmaktan asla vazgeçmedi. Bu sefer 5.8.0 sürümünde yayıncı size korkunç bir güce sahip üç yeni karakter getiriyor: Sersi, Dormammu ve Ikaris. Buna Ultron – What If, Phoenix – Endsong veya Hawkeye – Hawkguy gibi son derece nadir kostümler eşlik ediyor. Ve bu yeni karakterlere ve kostümlere sahip olmak için Sersi kampanyası, Dormammu Recruit görevi gibi yeni görevleri tamamlamanız veya Doom War Campaign’i geçmeniz gerekiyor.

MİNİ MARVEL ÜNİVERSİTESİ

Oyun karakterleri, şekillendirme, renkten dövüş becerilerine kadar gişe rekorları kıran filmlerde orijinallerini mükemmel bir şekilde yeniden üretiyor. Bu oyuna katılarak Iron Man, Spider-Man, Captain America, Doctor Strange, Venom, Loki gibi süper kahramanları kontrol etme şansına sahip olacaksınız. Kendinize en sevdiğiniz karakterleri verin ve bunlardan istediğinizi savaşlarınızda kullanın. Tercihinize bağlı olarak, bir tane satın alacaksınız.

YÜKSEK SAVAŞLAR

Her savaşta tüm düşmanları alt etmek için dövüş becerilerinizi kullanın. MARVEL Strike Force’taki her karakterin üç temel dövüş becerisi vardır. Bunları hareket tuşlarıyla birleştirin; özel hareketler yaratacaksınız. Deneyiminize heyecan katmak için tek başınıza savaşmayı veya 5v5 maçlarda bir takıma katılmayı seçebilirsiniz. İstediğiniz kadar süper kahraman kullanabilseniz de benim tavsiyem en sevdiğiniz karakterlerden 1 veya 2’sinde ustalaşmaya çalışmanız.

GÜCÜ AÇMAK İÇİN YÜKSELT

Yeni karakterler satın almak veya karakterleri yükseltmek için görevlerden veya zaferlerden alınan parayı kullanın. Yükseltme, görünümü önemli ölçüde değiştirecek ve hasar ve savunma istatistikleri artırılacaktır. Şampiyon ne kadar pahalı veya iyileştirici olursa, hasarı o kadar korkunç olur. Zor maçları sonradan kazanmak sizin için mükemmel bir avantajdır.

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.