Duolingo v5.48.2 APK indir (Premium Kilitsiz, Ekstra)

Versiyon 5.48.2
Geliştirici Duolingo
Lisans Ücretsiz
Boyut 42 MB
Dil Türkçe
HEMEN İNDİR

Uzmanların ve muteber gazetelerin fazlaca takdir etmiş olduğu bir dil öğrenme uygulaması Duolingo Apk indir. Kullanıcılar, tatbik tarafınca desteklenen dilleri takip ederek yazılmış coşku verici dersler olan kaynaklara erişebilirler. Ayrıca, muhtelif öğrenme yöntemleri, alıştırmalar ve kabiliyet tatbik türleri olduğunda yabancı dil öğrenmek tamamen müessir hale gelir. Dolayısıyla bu, geniş bir kesime harika halde uyan bir platformdur.

ETKİLİ YABANCI DİL ÖĞRENME UYGULAMASI

Dil becerilerini geliştirmek isteyenler, günümüzün en iyi dil öğrenme platformlarından kabul edilen Duolingo Apk uygulamasını denemelidir. Çeşitli mevzulara yayılan derslerle becerilerinizi geliştirmek için vakit harcayacaksınız. Böylece daha ilkin gözden kaçırdığınız yada unuttuğunuz detayları tekrar elde edebileceğinizden güvenli olabilirsiniz. Ayrıca uzun süreden beri öğrenmek arzu ettiğiniz yeni bir dil ile adım atmak için temel oluşturur.

Tamamen mükemmel bir yeni özellik, herhangi bir dil öğrenirken ipuçlarıdır. Bir dersin simgesine dokunarak fazlaca rahat bir halde bulabilirsiniz ve oradan ipuçları ve başlangıç ​​görünecektir. İpuçlarına tıklamanız gerekiyor ve dil bilgisi, kelime bilgisi yada söyleniş becerileri için tavsiyeler gözlerinizin önünde belirecek. Bu uygulamadaki keyifli sınavlara girmeden ilkin öğrendiklerinizi gözden geçirebilir yada yeni bir derse başlayabilirsiniz.

DERS TÜRÜNDEKİ ÇEŞİTLİLİK

Bir dil öğrenirken belirtilmesi ihtiyaç duyulan faktör, bulabileceğiniz muhtelif dersler sistemidir. Özellikle Duolingo Premium Apk‘daki dersler bir ağaç şeklinde düzenlenmiştir ve hem de geçmeniz ihtiyaç duyulan bir süreçtir. Bu uygulamadaki dersler tamamen uygulamaya ve günlük iletişime bağlıdır. Yani bu, nereden başlayacağınızı bilmeden öğrenmeniz için harika bir tatbik ve zaman içinde egzersizler tamamen farklılaşıyor.

İlgini çekebilir:  Live Soccer TV v6.1 APK indir 2022

Bu tatbik için seveceğiniz üç değişik dil becerisini deneyimleyeceksiniz. Bu bilginin açıklaması tamamen çeşitlidir ve ara sıra o denli komiktir ki, o şekildeki hissedeceksiniz. Daha entresan hale gelen bilgiler için, kullanıcılar muayyen bir hedefi gerçekleştirebileceklerini düşünebilir ve korkmak yerine dili öğrenmek isteyebilirler. Dil becerileriniz alıştırmalarla geliştirilecektir.

Alıştırmaların rakamları ve tatbik şekli çeşitlidir; kelime liste alıştırmaları yaparken, doğru cevabı seçerken ve öteki birçok türde becerilerden güvenli olabilirsiniz. Aynı zamanda, ses öğesi her vakit herhangi bir yabancı dil öğrenme uygulamasının görmezden gelemeyeceği bir öğedir. İletişime daha çok erişmenize destek olan faydalı bir belgedir. Basit cümleleri tekrarlayarak telaffuzunuzu geliştirebilir ve tamamen realist olduklarından güvenli olabilirsiniz.

ETKİLEŞİM YAPILABİLECEK BİR TOPLULUK

Bir dil öğrenme uygulaması için, öğrencilerin etkileşimde bulunmak ve hatta beraber çalışmak için doğru arkadaşları bulabilmeleri için Duolingo Apk indir tarafınca açılan bir camiası ne olursa olsun kaçıramazsınız. Dolayısıyla bu, yararlanmanız ihtiyaç duyulan büyüleyici bir işlev olarak görülebilir; kullanışlılığı, kontakt kurmada iyi olan yada başkalarıyla kontakt oluşturmak istemeyen kişiler şeklinde herhangi bir kesime harika halde uyacaktır.

İlgini çekebilir:  Cine Spor Pro Şifresiz Apk İndir

Çoktan seçmeli yada kelime doldurma ile alakalı bir antreman yaptığınızda, ara sıra birçok nedenden ötürü ne yapabileceğiniz mevzusunda kafanız talep eder istemez kafanız karışacaktır. Oradan yanlış yaparsanız, kendi başınıza çözemeyeceğiniz sorular hissedeceksiniz. Her vakit yanınızda olan bir toplum olduğunda tamamen çözülür ve interaktif parçaya tıkladığınızda yapmış olduğunuz egzersizle alakalı spesifik açıklamalar çıkacaktır. Bu yüzden ortaya çıkan hiç bir şeyi görmezden gelmeyin.

ÖĞRENME SÜRECİNİZİ SEÇİN

Yukarıda bahsedilmiş olduğu şeklinde, gözlerinizin önünde beliren bir ders sistemi var ve onları tamamlamak ve dil becerilerinizi geliştirmek için vakit ayıracaksınız. Ayrıca, tamamlamanız için faydalı bilgilerle ilişkili oyunları deneyimleyebilirsiniz. Oradan ek olarak sanal öğeler ve kaynaklar alacaksınız; öğrenme sürecinde kendinizi tamamen motive hissetmenizi sağlayacak unsurdur. Aynı zamanda, herhangi bir yerde ders çalışabildiğiniz vakit öğrenmek de daha eğlenceli hale gelir.

Duolingo Premium Apk‘nın benzersiz bir özelliği, arzu ettiğiniz yerde çalışmanıza destek olmak için telefon platformunda ve internet sitesi şeklinde öteki platformlarda mevcut olmasıdır. Oradan, emek verme programınızı kura çekmek de lüzumlu bir faktördür. Buna ek olarak, uygulamada ek olarak her dilin öğrenicileri için hususi olarak hazırlanmış podcast’ler yada hikayeler bulunur. Sıradan konuşmaları dinlemek ve tekrarlamak için podcast’ler ve hikayeler bulabilir ve zaman içinde günlük bir kontakt düzeyine ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın

1