Live Soccer TV v6.1 APK indir 2022

Versiyon 6.1
Geliştirici Live Soccer
Lisans Ücretsiz
Boyut 47 MB
Dil Türkçe
HEMEN İNDİR

Global futbol topluluğuna katılın ve bu oyuna olmazsa olmaz Live Soccer TV APK uygulaması ile bağlanma şansını yakalayın. Bu tatbik dünyanın dört bir tarafındaki bütün maçlar için resmi ve onaylanmış değişik canlı gösterim listelemelerini sunar (TV, web yayıı, radio, OTT yahut istek). Uygulama, 200’den değişik ülkede 4000’den değişik TV şirketinin futbol maç yayınları ve TV haklarını barındırır.

Live Soccer TV indir

Live Soccer TV indir, 2004 yılından beri etkinlik yayınlayan ve metodik olarak futbol canlı yayınları, canlı gösterim hakları, canlı skorlar ve spor haberleri ile alakalı metodik araştırmalar meydana getiren bir şirkettir.

Dünyanın neresinde olursanız olun, bu tatbik ile futbol ile alakalı bütün verilere, bilgilere arzu ettiğiniz vakit ulaşabilir ve favori takımlarınızı, liglerinizi ve turnuvalarınızı iyi mi izleyeceğinize dair malumat sahibi olabilirsiniz.

Bu tatbik ile beraber bütün lüzumlu futbol malumat ve verilerine ulaşabilirsiniz. Buna ayrıca favori takımlarınızın, liglerinizin ve turnuvalarınızın maçlarını kovuşturmak sizin için dünyanı neresinde olursanız olun oldukca basit olur. Live Soccer TV APK takvimini kullanarak da devamlı olarak malumat sahibi olabilirsiniz. Resmi ve yasal olan bütün canlı yiyen listelerine ayrıca bu tatbik yardımıyla maçlardaki son dakika gelişimleri ve canlı skorları da takip edebilirsiniz. Takımların kadroları, maçta yaşananlar, canlı yazılı ifade ve birçok istatistiğe de bu tatbik aracılığı ile ulaşmak mümkün. Haberler sekmesinde de son gelişmeler ve trend olan mevzuları takip edebilirsiniz.

İlgini çekebilir:  Nulls Brawl Lola Apk 43.248 Elmas Hileli İndir

Live Soccer TV izle

Live Soccer TV Apk, sizin canlı bir biçimde futbol izlemenizi sağlar. Bunu da TV, canlı yayınlar, OTT, radyo, istek üstüne, TV tekrarları ve öteki muayyen şeyler ile yapar. Ülkenizde yer edinen kanallar, yayıncılar ve OTT hizmetleri ile alakalı olarak bütün ayrıntılı bilgilere de yetişme şansınız vardır. Her bir futbol kanalı, mahalli TV hakları ve öteki kaliteli kanal yayınları ile alakalı da temel bilgiler, bu platformda yer alır.

Live Soccer TV Apk indir uygulaması, yasa dışı yayıncılığa sert bir biçimde karşıdır ve hiç bir yasa dışı yayıncının kanallarını platformda barındırmaz. Aynı zamanda tekrar yasal olmayan maç indirme programlarını da bloke eder. Live Soccer TV üstünde yer edinen bütün linkler, resmi yayıncılara ve TV ağlarına aittir. Aynı zamanda üçüncü parti yayıncılar da alt lisanslama ile gösterim almışlarsa, bu da Live Soccer TV’de yer alır.

İlgini çekebilir:  Sonic Dash 2: Sonic Boom 2.0.0 Hileli Apk İndir

Live Soccer TV uygulaması ile ulaşabileceğiniz içerik ve özellikler ise şu şekildedir:

  • Birçok futbol ligi, turnuvası ve maçının yayınları için resmi TV, radyo, online ve istek üstüne olan gösterim tiplerini size sunar.
  • En iyi turnuvalardaki maçlar için bölgenizde yasal canlı ses ve video içeriklerine yetişme
  • Fikstür listesi, skorlar, maç istatistikleri ve kadrolar
  • Lig ve turnuvadaki son sıralamalar
  • Takımların en çokca gol atan ve asist meydana getiren aktörleri listesi
  • Maç başlangıcı bildirimleri ve hatırlatmaları
  • Takviminize maç gösterim bilgileri ve vakalarını ekleme fırsatı
  • Maç detaylarını arkadaşlarınız ile paylaşma

ve daha bir çok özelliğe Live Soccer TV Apk sayesinde ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın

1