Real Car Parking: Parking Master v1.5.5 Apk Para Hileli İndir

Versiyon 1.5.5
Geliştirici Spektra Games
Lisans Ücretsiz
Boyut 152 MB
Dil İngilizce
HEMEN İNDİR

Real Car Parking: Parking Master Apk, oyuncuların park etme görevlerini tamamlayacağı ve öteki birçok ilgi çekici modun kilidini açacağı bir oyundur. Her birinin üstesinden gelmeniz ihtiyaç duyulan değişik izlenimler ve zorluklar var. Aynı zamanda, oyuncuların becerilerini gösterebilecekleri ve muayyen bir miktar para kazanabilecekleri seviyelerin sayısı tamamen çeşitlidir. Etkileyici sayıda otomobil toplayabilirsiniz.

GERÇEKÇİ BİR DÜNYADA SÜRÜŞ DENEYİMİ

Real Car Parking: Parking Master Para Hileli Apk‘da oyuncular, tasarımdan getirebileceği ayrıntılara kadar hayranlık uyandıran bir dünyaya girecekler. Farklı zorlukları tamamlamanın yanı sıra, neyle alakalı bulunduğunu keşfetmek için vakit ayıracaksınız. Oradan, yeteneklerinizi birçok değişik oyun modunda kullanacaksınız ve her modun coşku verici özellikleri var. Ayrıca oyun, otomobilinizi yeteneklerinizle test edebilmenizi de icap ediyor.

Arabanızı varsayılan üçüncü kişi bakış açısıyla test edecek ve otomobilinizi iki elinizle test edeceksiniz. Ekranın sol tarafında kolayca yönlendirmeniz için test düğmesi, sağ tarafında ise aracı doğru halde test etmek için vites kolu, fren pedalı, gaz pedalı şeklinde alakalı düğmeler bulunmaktadır. Aynı zamanda bu, aracınızı manuel olarak yönetebileceğiniz ve sonunda oyunun getirmiş olduğu birçok zorlukla karşılaşabileceğiniz anlamına gelir.

İlgini çekebilir:  Live Soccer TV v6.1 APK indir 2022

DOĞRU OYUN MODUNU SEÇİN

Real Car Parking: Parking Master Apk İndir‘ın kontrollerini öğrendikten sonrasında oyunda değişik bir oynanışla başlayacaksınız. Oyundaki birincil mod çoğu zaman park etmeyi içerir. Oyuncu, otomobilini muayyen bir yere sürerken bu park modunda kendisine verilen rolü tamamlayacaktır. Büyük bir dünyada kaybolma mevzusunda oldukça fazla endişelenmenize gerek kalmayacak şundan dolayı yolda her insanın göreceği ve takip edebileceği bariz istikamet unsurları olacak.

Oraya gittiğinizde aracınızı park etmeniz ihtiyaç duyulan alan turuncu olacak ve doğru park edip bu alanı tam olarak eşleştirirseniz yeşile dönecektir. Seviyeyi tamamlamak için vites kolunu P seviyesine ayarlamayı ihmal etmeyin ve yol süresince bir şeye çarpmayı sınırlamış olursunuz. Her düzen, oyundaki hata sayısını aşmamanızı icap ediyor ve otomobilinizi park etmeniz ihtiyaç duyulan alanların sayısı da zaman içinde artacak. Böylece birçok değişik sıkıntılı düzen bulacaksınız.

İlgini çekebilir:  Super Stylist 1.9.08 Para Hileli Apk İndir

Birincil oyun modunun oyun ekranının yanı sıra, başka modlar da yaşarsınız. Spesifik olarak, vakit modunda, yukarıdaki modla aynı park görevini gerçekleştirmek için otomobilinizi kullanacaksınız sadece muayyen bir müddet arasında tamamlanmasını sağlamanız gerekiyor. Serbest mod, bu oyunda ne işe yaradığını keşfetmeniz için sizi parasız bir deneyime yönlendirecektir. Aynı zamanda drift modu size drift yapabileceğiniz bir alan verecek ve oluşturabileceğiniz en çok nokta sayısını bileceksiniz.

KENDİNİZ İÇİN ETKİLEYİCİ BİR ARABA KOLEKSİYONU YARATIN

Real Car Parking: Parking Master Mod apk‘da birçok seviyeyi tamamladığınızda, coşku verici seviyeleri ve onlarla tanıştıktan sonrasında alacağınız para miktarını deneyimleyebileceksiniz. Tabii ki, bu para tamamen bu oyunun görkemli dünyasını deneyimlemek için yeni otomobiller satın alabilmeniz için kullanılacak. Ayrıca boya rengini istediğiniz şeklinde değiştirebileceğiniz şeklinde yeni otomobilleri da özelleştirebilirsiniz.

Yorum yapın