Facebook Messenger v246.0.0.9.353 Full Apk İndir
Rate this post
  • LisansÜcretsiz
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya BoyutuCihaza Göre Değişir
  • İşletim SistemiFacebook Messenger'i indirin.
  • ÜreticiFacebook Inc.
qr code
  • Toplam İndirme : 889 views
HEMEN İNDİR

program galeri
program galeri
program galeri

Çoğu kişinin kullanmakta olduğu dünyanın en popüler sosyal medya uygulamalarından biri olan Facebook uygulamasında arkadaşlarınızla sohbet etmek için mobil platformlarda ek olarak Facebook Messenger Full Apk İndir‘e ihtiyaç duyuyorsunuz, bu nedenle sizlere son sürümünü ekleme gereği duyduğumuz bu android  için ücretsiz mesajlaşma uygulaması bir çok özellikle karşınıza çıkıyor.

Sadece mesajlaşmakla kalmıyor arkadaşlarınızla sesli ve görüntülü aramaya kadar bir çok özelliği sizlere sunan uygulama sadece bunlarla da kalmıyor;

Kendinizi kolayca ifade edin: Messenger uygulamasının size sunduğu şeyler sayesinde kolayca kendinizi ifade edebileceksiniz, bir çok ifade ve çıkartma içeren bu uygulamada kendinizi kolayca ifade edebilecek bir çok çıkartmayla karşılaşacaksınız ve bu sohbete renk ve eğlence katacak.

Konumunuzu bildirin: Arkadaşlarınıza nerede olduğunuzu anlatmak için zahmete girmenize gerek kalmayacak, tek yapmanız gereken messenger üzerinden sohbet ettiğiniz arkadaşınıza konumunuzu atmak ve onun yanınıza gelmesini beklemek olacak.

Oyunlar oynayın: Arkadaşlarınızla hem oyun oynayıp hemde skor kapıştırarak sohbete biraz ara verip karşılıklı olarak oyunlar oynayabilir ve kazandığınız puanlarla birbirinizle yarışabilirsiniz.

Sesli Mesajlar: Mesaj yazarken yorulduğunuz zamanlar veya sorununuzu dile getirmek istediğiniz zamanlar tek yapmanız gereken sesli mesaj göndermek. Sesli mesajlar ücretsizdir ve sadece internetinizden yer.

Grubunuzu oluşturun: Gruplar sayesinde artık yeni arkadaşlıklar kurabiliyor veya istediğiniz kişileri grupa alarak onlara tek tek mesaj atmakla uğraşmadan herkese topluca ulaşabiliyorsunuz.

Karanlık mod ile gözünüzün yorulmasından tutun bir çok özelliği akıllıca düşünülmüş ücretsiz facebook messenger indirin.

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.