Facebook Messenger v246.0.0.9.353 Full Apk İndir

Versiyon 246.0.0.9.353
Geliştirici Facebook Inc.
Lisans Ücretsiz
Boyut Cihaza Göre Değişir
Dil İngilizce
HEMEN İNDİR

Çoğu kişinin kullanmakta olduğu dünyanın en popüler sosyal medya uygulamalarından biri olan Facebook uygulamasında arkadaşlarınızla sohbet etmek için mobil platformlarda ek olarak Facebook Messenger Full Apk İndir‘e ihtiyaç duyuyorsunuz, bu nedenle sizlere son sürümünü ekleme gereği duyduğumuz bu android  için ücretsiz mesajlaşma uygulaması bir çok özellikle karşınıza çıkıyor.

Sadece mesajlaşmakla kalmıyor arkadaşlarınızla sesli ve görüntülü aramaya kadar bir çok özelliği sizlere sunan uygulama sadece bunlarla da kalmıyor;

Kendinizi kolayca ifade edin: Messenger uygulamasının size sunduğu şeyler sayesinde kolayca kendinizi ifade edebileceksiniz, bir çok ifade ve çıkartma içeren bu uygulamada kendinizi kolayca ifade edebilecek bir çok çıkartmayla karşılaşacaksınız ve bu sohbete renk ve eğlence katacak.

İlgini çekebilir:  Google Play Store Full Apk İndir

Konumunuzu bildirin: Arkadaşlarınıza nerede olduğunuzu anlatmak için zahmete girmenize gerek kalmayacak, tek yapmanız gereken messenger üzerinden sohbet ettiğiniz arkadaşınıza konumunuzu atmak ve onun yanınıza gelmesini beklemek olacak.

Oyunlar oynayın: Arkadaşlarınızla hem oyun oynayıp hemde skor kapıştırarak sohbete biraz ara verip karşılıklı olarak oyunlar oynayabilir ve kazandığınız puanlarla birbirinizle yarışabilirsiniz.

Sesli Mesajlar: Mesaj yazarken yorulduğunuz zamanlar veya sorununuzu dile getirmek istediğiniz zamanlar tek yapmanız gereken sesli mesaj göndermek. Sesli mesajlar ücretsizdir ve sadece internetinizden yer.

Grubunuzu oluşturun: Gruplar sayesinde artık yeni arkadaşlıklar kurabiliyor veya istediğiniz kişileri grupa alarak onlara tek tek mesaj atmakla uğraşmadan herkese topluca ulaşabiliyorsunuz.

Karanlık mod ile gözünüzün yorulmasından tutun bir çok özelliği akıllıca düşünülmüş ücretsiz facebook messenger indirin.

İlgini çekebilir:  Karman TV APK İndir

Yorum yapın