Pou v1.4.79 Para Hileli Mod Apk İndir
Rate this post
  • LisansÜcretsiz
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu25.6 MB
  • İşletim Sistemi"pou-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
  • ÜreticiZakeh
qr code
  • Toplam İndirme : 4.356 views
HEMEN İNDİR

Pou para hileli apk oyununda bir bitin bakımını üstleneceksiniz. Oyunu bir sanal bebek bakma oyunu olarak düşünebilirsiniz fakat bu sefer bakacağınız şey bebek değil bit oluyor. Bunun her şeyiyle siz ilgilenmelisiniz çünkü siz olmadan hiçbir şey yapamayan bir bite sahipsiniz. Onun eğlencesinden yemeğine ve temizliğine kadar her şeyiyle sorunsuz ve eksiksiz bir şekilde ilgilenmeli ve onu mutlu etmelisiniz. Oyun içinde oyun bulunan bu oyunda kimi zaman minigamelere girerek para kazanabiliyor ve eğlenebiliyorsunuz, kimi zamanda temizlik ve banyo işleriyle uğraşıyorsunuz sanal petinizin.

Bir çok şeyin düşünülmüş olduğu pou apk indir oyununda karakteriniz hastalanabiliyor ve bunun iyileşmesi için gerekli olan şeyleri siz yapmak zorunda kalıyorsunuz, acıktığında ise beslemek ve sıkıldığında ise oyun oynatmak zorundasınız. Sanal petinize bir çok yeni yemek verip yeni kıyafetler deneyerek onu besleyebileceğiniz bu oyunda bir çok şey kilitli oluyor ve onları açmak için yüksek miktarda para gerekiyor ve bunu kazanmak zor olduğu için sizlere para hileli apkyı sunuyoruz bu sayede dilediğiniz her yemeği ve oyun içi her şeyi satın alabilecek ve bu sanal petinize en iyi şekilde bakabileceksiniz.

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.