Whatsapp Messenger 2.19.366 Apk İndir

Versiyon 2.19.366
Geliştirici Whatsapp Inc.
Lisans Ücretsiz
Boyut 13.4 MB
Dil Türkçe
HEMEN İNDİR

WhatsApp Messenger apk indir, herkesin kullandığı popüler bir mesajlaşma uygulamasıdır. 7’den 70’e herkesin sorunsuz olarak ücretsiz olarak yayınlanan bu mesajlaşma uygulamasında güvenlik içerisinde karşınızdaki kişiyle dilediğiniz gibi sohbet edebilir sesli veya görüntülü aramalar yaparak özlediğiniz ve konuşmak istediğiniz insanlara kolayca ulaşabilirsiniz. Whatsapp Messenger sadece internet bağlantısı gerektirdiği ve ücretsiz olduğu için herkesin kullanmakta olduğu bir uygulamadır.

Grup açarak arkadaşlarınızla sohbet etmekten tutun uluslararası sohbetler yapabileceğiniz ve rehberinizdeki WhatsApp Apk İndir kullanan herkese ulaşabileceksiniz. Sizde kendi profilinizi oluşturarak telefon numaranız eşliğinde bir Whatsapp kullanıcısı olmak istiyorsanız hemen sitemizden son sürümünü indirebilirsiniz. Artık sms ücretiyle uğraşmanıza bile gerek kalmadan çevrimiçi olarak mesajlaşabilecek ve bütün özelliklerden faydalanarak çıkartmalarla sohbetleri süsyelebileceksiniz.

İlgini çekebilir:  Twitter 8.28.0 Full Apk İndir

Grup sohbeti: Mesajlaşma uygulamasının grup sohbet özelliği sayesinde arkadaşlarınızla veya iş yerindeki kişilerle gruplar açarak herkese ulaşmayı daha kolay bir hale getirebilir ve teker teker mesaj atma zahmetinden kurtulup bir konferans görüşmesi yapabilirsiniz.

Ücretsiz Konuşma: Artık dakikanız olmasa bile sadece uygulamayı kullanarak ücretsiz olarak aramalar yapabilecek ve hiçbir şekilde ücretlendirmeyeceksiniz. Tek gereken bir wifi bağlantısı ve bir whatsapp.

Yurt dışına ücretsiz görüşme: Sizde yurt dışıyla görüşmelerinizde uygulanan uçuk dakika ve sms ücretlerinden bıktıysanız bunun tek çaresi WhatsApp Messenger oluyor, uygulama sayesinde sadece rehberinize yurt dışı numarasını kaydetmeniz yeterli olacak rehberinizdeki yurt dışı numarasını seçerek ücretsiz olarak görüntülü aramadan sesli aramaya ve mesajlaşmaya her şeyi gerçekleştirebileceksiniz.

İlgini çekebilir:  Selçuk Sports HD Apk İndir 2022

Bu ve bunun gibi bir çok özellik bulunan uygulamayı google play üzerinden ücretsiz olarak edindikten sonra içerisindeki bütün özelliklere hiçbir ücret ödemeden kolayca ulaşabileceksiniz. Çevirmdışı mesajlaşma sayesinde siz internete bağlı olmasanız bile size gelen mesajlar internetinizi açtığınızda size ulaşacak ve kolayca sohbete devam edebileceksiniz. Hızlıca iletişim kurabilmenizi kolaylaştıran ve kullanıcı adı hatırlama gibi zahmetlerden kurtularak sadece rehberinize numara kaydetmeniz yeterli olacağı bu uygulamayı hemen indirin.

Yorum yapın