Gangstar Vegas Apk İndir – Para Hileli
Rate this post
  • LisansÜcretsiz
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu1.8 GB
  • İşletim Sistemi"gangstar-vegas-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
  • ÜreticiGameloft SE
qr code
  • Toplam İndirme : 3.516 views
HEMEN İNDİR

gangstar vegas hileli apkGangstar Vegas apk oyununu mobil bir GTA oyunu olarak düşünebilirsiniz, açık dünyada kendinizi geliştireceğiniz ve şehrin en iyi gangsteri olmaya çalışacağınız bir oyunda aksiyondan aksiyona koşacaksınız. Geniş açık dünyasında arabanızla birlikte turlarken bir yandan görevler yapacak ve ana hikayeyi tamamlayacaksınız, oyun gerçekten güzel çeşitlendirilmiş bu sayede oyunun eğlencesi bir türlü bitmiyor ve oynadıkça oynayasınız geliyor diyebilirim. Araba sürmek oldukça basit, sadece ekranınızın solunda bulunan yön tuşlarını kullanmanız yeterli. Ayrıca ateş etmek içinde nişan aldıktan sonra üzerine mermi olan butona tıklayarak rahatça ateş edebileceksiniz.

gangstar vegas para hileli apk indirYaş farketmeksizin çoğu kişinin severek oynadığı GTA oyununu seviyorsanız bu oyunu da kesinlikle denemenizi tavsiye ediyorum, aksiyondan aksiyona koşacağınız ve kaos içinde sürükleneceğiniz bir oyundur. Oyunda suçlu bir karakteri yöneteceğinizden ona göre davranmalısınız ve size karşı gelmeye çalışanlara sert bir şekilde cevabınızı verip gereken görevleri yaparak ana hikayede ilerleyip şehrin en büyük Gangsteri olma yolunda ilerleyeceğiniz bu oyunu Gangstar Vegas Para Hileli Apk olarak indirebilir ve oyunda parayla satın alınan her şeyi sınırsız paranız sayesinde alabilir ve oyunu daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz.

Yorumlar (1)

YORUM YAZ

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.