Granny 1.7.4 Para Hileli Apk İndir
1/4 - (1 vote)
  • LisansÜcretsiz
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu103.3 MB
  • İşletim Sistemi"granny-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
  • ÜreticiDVloper
qr code
  • Toplam İndirme : 689 views
HEMEN İNDİR

granny para hileliGranny para hileli apk oyunu, ıssız ve korkunç bir evde geçen evin içinde bulunan nineden kaçıp evden kurtulmaya çalışacağınız bir oyundur. Oyun ilk çıktığı andan itibaren sevilmiş ve hala indirilmeye devam ediyor, milyonlarca kullanıcı tarafından oynanan ve bir çok kişiyi korkutan bu oyunda dikkatli olmalısınız. Evin içindeki nine gerçekten çok hızlı hareket edebiliyor ve sizin en ufak hareketinizi bile algılayabiliyor bu sebeple oyunda evden kaçmaya çalışırken en iyi şekilde ilerlemeli ve karşınıza bir anda çıkacak şeylere karşı hazırlıklı olmalısınız.

granny apkİşiniz gerçekten zor olacak çünkü bir çok şeyle uğraşacaksınız, oyun aksiyon dolu bir oyun olduğundan oradan oraya koşturarak bir yandan evdeki sırları çözmeye çalışırken bir yandan korkunç nineden kaçmaya çalışacaksınız. Sürekli olarak karşınıza çıktığından ya onun dikkatini dağıtacak ya da ondan bir şekilde kaçmaya çalışacaksınız. Karanlık bir ortamda oynarsanız atmosferi daha da iyi hissedebileceğiniz bu korku oyununu küçük yaştaki kardeşlerime tavsiye etmiyorum, sizde oyunu para hileli olarak indirebilirsiniz.

Yorumlar (2)

YORUM YAZ

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.