Stickman Rope Hero Para Hilesi – Apk İndir
Rate this post
  • LisansÜcretsiz
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu97.6 MB
  • İşletim Sistemi"stickman-rope-hero-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
  • ÜreticiNaxeex LLC
qr code
  • Toplam İndirme : 977 views
HEMEN İNDİR

stickman rope hero para hilesiStickman Rope Hero oyununda bir çöp adamı yöneteceksiniz, bu çöp adam şehrin kahramanı ve hakimi olmaya çalışıyor ve sizde bu karakteri yöneterek bu yolda ilerleyeceksiniz. Oyun bakıldığında biraz değişik bir oyuna benziyor grafiklerinden dolayı fakat öyle düşünmeyin kesinlikle indirip bir kez olsun oynayın, ilk çıktığından beri kendisini büyülten ve geliştiren bu oyunda başladığınızda basit biri olarak başlayıp yavaş yavaş gelişecek ve şehrin hakimi haline gelmek için kahramanlık yapacaksınız.

stickman rope hero hile apkOyunda yapabileceğiniz şeylerin bir sınırı bulunmuyor, isterseniz yoldan bir araba döndürüp onu çalabilir ve bu arabayla şehirde turlayabilirsiniz, veya bir garajdan bir tank bile çalıp şehirde tatsızlık yaşatabilirsiniz. Bir çok şeyi yapabileceğiniz bu oyunda silahlanmanızı kesinlikle iyi yapmalısınız, yavaş yavaş fiziki özelliklerinizi de arttıracak ve şehirde ister suçlulara karşı isterseniz yolda çevirdiğiniz bir adamla bile kavga edebilirsiniz. Stickman Rope Hero para hilesi için apk dosyasını indirmeniz yeterlidir, bu sayede sınırsız paraya sahip olabilir ve oyun içerisinde size gereken silahları hiçbir engele takılmadan alabilirsiniz. İyi eğlenceler dilerim kardeşlerim, oyunu oynamanızı tavsiye ederim.

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.