Mini Racing Adventures 1.19 Para Hileli Apk İndir
Rate this post
  • LisansÜcretsiz
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu72.9 MB
  • ÜreticiMinimo
qr code
  • Toplam İndirme : 280 views
HEMEN İNDİR

mini racing adventures para hileli apkMini Racing Adventures para hileli apk oyunu, küçük yaşta kardeşlerim için önerdiğim güzel bir araba yarışı oyunudur. Bir yandan bitiş çizgisine en hızlı şekilde ulaşmaya çalışırken bir yandan da aracınızı dengede tutmaya çalışmalısınız. Çünkü eğer yarışta arabanız takla atar veya ters dönerse bölüme baştan başlamak zorunda kalacaksınız. Arazi yarış oyunu olan bu oyunda 3 mod bulunuyor, bunların her biri birbirinden farklı ve eğlenceli modlar. Grafiklerinden dolayı da küçük yaşta kardeşlerimin seveceğini düşündüğüm bir oyundur, oyun içerisinde bir çok araba bulunuyor birbirinden güzel ve daha hızlı. Sizler verdiğimiz para hilesi sayesinde bu arabaları satın alabilir ve oyunun aksiyonuna aksiyon katabilirsiniz.

mini racing adventures hileli apk indirOyun sadece bölüm mantığıyla ilerlemiyor bu da onu eğlenceli yapanlardan kısımdan birisi, isterseniz arkadaşlarınızla yarışabilir veya dünya çapında diğer oyuncularla eşleşerek onlarla da yarışa katılabilirsiniz. Oyunda tek amacınız aracınızı dengede tutup bitiş çizgisine ulaşmak olmayacak çünkü yakıtınızda bitebiliyor yakıtınızı bile en iyi şekilde kullanıp ona göre hareket etmelisiniz. Mini Racing Adventures para hileli apk sayesinde oyun içerisindeki araçları satın alabilir ve bu araçlarda olan geliştirmeleri son seviyeye kadar yapabilirsiniz. Sizin de sevebileceğinizi düşündüğüm bu oyunu hemen indirip eğlenceye katılın.

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.