PUBG NEW STATE 0.9.19.133 Apk İndir

Versiyon 0.9.19.133
Geliştirici KRAFTON, Inc.
Lisans Ücretsiz
Boyut 1063 MB
Dil İngilizce
HEMEN İNDİR

PUBG NEW STATE Apk oyunu, yeni çıkmış bir oyundur ve bu oyunun Pubg Mobile oyunundan farkı ise gerçeğe yakın grafiklere sahip olmasıdır. Çoğu kişi Pubg Mobile’den alışık olduğu grafiklerden artık sıkılmıç olduğu için oyunda yenilikler arıyordu, bu yenilikleri de oyuncularla buluşturmak isteyen KRAFTON firması oyunun bilgisayar üzerindeki halini mobil oyun severlerle buluştu ve neredeyse bilgisayarda olduğu gibi bir grafiğe sahip olan bu oyun son zamanlarda oldukça popüler oldu zaten Pubg oyununu herkes oynadığı için bu kadar kısa sürede bu kadar popülerleşmesi oldukça normal.

PUBG NEW STATE Apk İndir oyununu bilmeyenler için özet geçecek olursak, oyun ikonikleşmiş olan bir battle royale oyunudur. Oyun hala beta aşamasında olduğu için bazı hatalar ve zorluklar olabilir fakat grafiklerinden dolayı yavaş yavaş Pubg Mobile oyunun yerini alabilecek bir oyuna benziyor. PUBG NEW STATE Apk sayesinde, oyunu beta sürümündeyken oynayabilir ve yüksek grafiklerle mobil cihazlarınızdan Pubg oynamanın keyfini çıkarabilirsiniz.

PUBG NEW STATE Apk İndirPin

PUBG New State Apk

PUBG Apk olarak da adlandırılan Player Unknown’s Battlegrounds, dünyanın en meşhur harp royale oyunlarından biridir. Geliştirici, Pubg’yi Android ve iOS cihazlarına getirirken pazarı hızlandırdı, sadece bu ehil görünmüyor. Pubg’yi artırmaya devam ediyorlar: NEW STATE – 2051’de kaderin arasında yer edinen bir model. 30 Yıllık bir vakit sıçramasıyla, spor, oyun, muhit ve oldukça sayıda yeni mod dahil olmak suretiyle benzersiz spordan birçok ayarlamaya sahiptir. Bu makalede keşfedeceğiz.

İlgini çekebilir:  Talking Tom Jetski 2 1.1.0.158 Para Hileli Apk İndir

PUBG: NEW STATE Apk, kaderin mahvettiği bir sahne ile açılıyor. Bunun nedeni, her yönüyle değişik olanlarla savaşmaya niçin olan anarşiden kaynaklanıyor. Savaşların her şeyi yok etmiş olduğu görülüyor, sadece ölüm kalım çatışması artık durma emareleri ve emareleri kanıtlamadı. Tanımlandın şu sebeple kalan ışın o karanlık günlerden caymak istiyor, bombalara ve mermilere batıyor.

Oynanış ifadelerinde, PUBG: NEW STATE Apk artık benzersizden oldukça fazla şey anlatım etmiyor. Temel spor modu, değişik oyuncularla rekabet ettiğiniz ve hayatta kalan şahıs olmaya çalıştığınız hayatta kalmadır. Savaş başladığında, bütün oyuncular bir uçağa gönderilebilir ve harita süresince uçabilir. Paraşütle atlamak ve inmek için bir rol seçebilir, peşinden savaşmak için tabanca ve aygıt arayabilirsiniz. Issız konutların yada sistemlerin tertipli olarak oldukça sayıda cihaza haiz bulunduğunu unutmayın. Yani, ormanlık bir alana veya boş bir bozkıra sıçramayın.

PUBG New State Apk İndir

PUBG NEW STATE ApkPin

Geleneksel modun (hayatta kalma) yanı sıra, Arcade yada Arena modunu da oynayabilirsiniz. Özellikle, Arcade modu eğlence getiren bir ihtisas yapar. Kazanan olmak için insan kitleleriyle savaşır, onları vurur ve faktörleri derecelendirirsiniz. Elbette, şayet harp her vakit hemen hemen bitmediyse yine canlandırılacaksın. Arena modu birazcık daha sert olabilir. Silah Oyunu, Arena Eğitimi, Takım Ölüm Maçı, Hakimiyet ve Saldırı benzer biçimde 5 kurulum var. Makine, alakalı ayarlarla alakalı gerçekleri ortaya koydu, oyunun arasında yer alırken bunlara bir göz atabilirsiniz.

Oynamak için birincil yada 1/3 bireysel görünümden seçim yapabilirsiniz. İlk perspektif fazladan sezgiseldir, mutlaka sürükleyici bir tecrübe sunar. Ancak, 1/3 görünümü geniş, müsait büyük bir alan baca şapkası yapma. Kontroller ek olarak özelleştirilebilir. Ekstra kullanışlı oyun için dijital tuşların yerleşimini genişletebilirsiniz. Ancak, onları bir muharebeye girmekten daha erken kurmalısınız. Haritalar ile alakalı her şey yenilenmişti. Arazi, kaynaklar, silahlar, aygıt, karakterler. Her anormal doğrusu ortalama bu extrade karşılaşabilirsiniz sık sık. Ama endişelenme, yakında onlara alışabilirsin!

İlgini çekebilir:  Mr Meat: Horror Escape Room 1.9.3 Para Hileli Apk İndir

Haritanın yanı sıra, aygıt makinesinde ek olarak birçok değişim yapıldı. Haritalar fazladan akım silahları ve müdafaa sağladı. Koruyucu koruma sizi düşmanlardan ölümcül mermilerden korur. Bu arada, mevcut silahlar kişiselleştirme kapasitesine sahip. Yakalama modlarını genişletebilir yada zarar seviyesini çoğaltmak için bu tarz şeyleri artırabilirsiniz.

PUBG New State Apk Özelllikleri

PUBG NEW STATE Apk oyunu özelliklerini kısaca sıralayacak olursak;

 • Orijinal PUBG evreninin genişletmesi
 • Yeni nesil aksiyon tabanlı etkileşimli oynanış
 • Mobil cihazlarda PUBG’nin gerçek başlangıcı
 • Mobil oyunların sınırlarını aşan ultra gerçekçi grafikler
 • Daha gerçekçi ve dinamik silah kullanımı
 • Ücretsiz

Sunduğumuz PUBG New State Apk oyununun son sürüm apksıdır. Sizde oyunun apk dosyasını yükleyerek bu gerçekçi deneyime ilk adımı atabilirsiniz.

PUBG New State Apk Nasıl İndirilir?

Sitemiz ile birlikte apk indirmek oldukça kolaydır, yapmanız gereken tek şey yukarıda bulunan hemen indir butonunu kullanarak 8 saniye bekledikten sonra erişim sağladığınız indirme sayfası üzerinden apk dosyasını indirip kurulum yapmak. PUBG New State Apk İndir oyunu için aşağıdaki kurulum adımlarını izleyebilirsiniz.

PUBG New State Apk Nasıl Yüklenir?

Aşağıdaki basit adımları izleyerek kolayca erken erişim PUBG New State Apk indirebilirsiniz:

 1. Hemen indir butonuna tıklayın.
 2. Yönlendiğiniz sayfada apk dosyasını indirin.
 3. Bilinmeyen kaynaklara izin verin.
 4. Apk dosyasını açın, kurulumunu başlatın.
 5. Kurulum bitince oyunu oynayabilirsiniz.

Not: Kurulum veya indirme konularında sorun yaşarsanız yorumda belirtin ve çözüm sağlayalım.

Yorum yapın