Subway Simulator 3D PRO Para Hileli Apk İndir
Rate this post
  • LisansÜcretsiz
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu85.4 MB
  • İşletim Sistemi"subway-simulator-3d-pro-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
  • ÜreticiTeenGames
qr code
  • Toplam İndirme : 422 views
HEMEN İNDİR

program galeri
program galeri
program galeri

Subway Simulator 3D PRO para hileli apk oyunu şöförlük yapacağınız bir oyundur fakat bu sefer normal bir şoförlük değil bir metronun şoförlüğünü yapacak ve her duraktan yolcu alarak ilerleyeceksiniz. İlk duraktan başlayan yolculuğunuz son durakta sona eriyor ve bu iki yer arasındaki ara duraklardaki yolcuları alarak tecrübe kazanıyorsunuz. Oyun biraz aynı mantıkta ilerlese de gerçekten zaman geçirmek için oynayabileceğiniz bir oyun diyebilirim kardeşlerim. İsterseniz yolculuğu hangi durakta olursanız olun bitirebiliyorsunuz fakat bu sizin ciddi ölçüde tecrübe kaybetmenize sebep oluyor, bunun yerine yolculuğun sonuna kadar gelerek yolcuları alıp ilerlemeniz sizin için daha iyi olacaktır.

Bu oyunda sadece ilk başta size verilen metro bulunmuyor, seviye atlayıp para kazandıkça yeni metrolar alabiliyor ve bunlar sayesinde daha hızlı yolculuk yapma şansı elde edebiliyorsunuz. Subway Simulator 3D PRO hileli apk indir oyununda ise bazı kurallar bulunuyor, örneğin metroyu çalıştırmadan önce gücü başlatıp fren ve ışıkları ayarladıktan sonra yolculuğa çıkıyorsunuz. Hız ihlali bulunduğu için metronun hızına dikkat ederek kullanmalısınız, aksi taktirde sadece 5 hız ihlali hakkınız bulunuyor. Eğer böyle bir durumla karşılaşırsanız o yolculuktan hiçbir şekilde tecrübe veya para kazanamıyorsunuz bu nedenle dikkatli olun kardeşlerim, sizi bekleyen bu eğlenceli oyunu sizde hileli apk olarak indirin.

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.