Special Forces Group 2 4.1 b95 Para Hileli Apk
2.7/4 - (4 votes)
  • LisansÜcretsiz
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu323 MB
  • İşletim Sistemi"special-forces-group-2-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
  • ÜreticiForgeGames
qr code
  • Toplam İndirme : 28.913 views
HEMEN İNDİR

program galeri
program galeri
program galeri

Special Forces Group 2 çevrim içi bir aksiyon oyunudur. Oyun çoğu kişinin alışkın olduğu Counter Strike oyunlarına oldukça benziyor fakat bunu mobilde gerçekten güzel işlediklerini söyleyebilirim. ForgeGames’in yapımcılarının piyasaya sürdüğü bu oyunda isterseniz oyundaki botlara karşı oynayabiliyor veya arkadaşlarınızı oyuna davet ederek onlara karşı amansız bir aksiyon içerisinde savaşabiliyorsunuz. Oyunda nişan almanız gerçekten büyük önem taşıyacak.

Google play markette aksiyon oyunları kısmında bu tarz bir çok oyunla karşılaşabilirsiniz, fakat Special Forces Group 2 apk oyunu özellikleriyle ve oyun içi imkanlarının dışında bir de grafikleriyle o diğer oyunların arasından sıyrılan bir oyun. Sizlere de eğer Counter Strike tarzı oyunları seviyorsanız kesinlikle indirmenizi önerdiğim bu oyunu para hileli olarak sunuyoruz.

Yorumlar (9)

YORUM YAZ
  1. Merhaba modern ops oyunun apk sürrümünü yayınlayabilir misiniz oyun sektörü büyük ama elinizden geleni yapın isterim

  2. Ever Pubg mobile yap abiiiii nolurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrfrrrrrrrrrrrrrrrrrrr4rrrrrrrrttttrttttttt5rr4rrr4rrrrrrr44rrrrrrrrr

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.