Special Forces Group 2 4.1 b95 Para Hileli Apk

Versiyon 4.1 b95
Geliştirici ForgeGames
Lisans Ücretsiz
Boyut 323 MB
Dil İngilizce
HEMEN İNDİR

Special Forces Group 2 çevrim içi bir aksiyon oyunudur. Oyun çoğu kişinin alışkın olduğu Counter Strike oyunlarına oldukça benziyor fakat bunu mobilde gerçekten güzel işlediklerini söyleyebilirim. ForgeGames’in yapımcılarının piyasaya sürdüğü bu oyunda isterseniz oyundaki botlara karşı oynayabiliyor veya arkadaşlarınızı oyuna davet ederek onlara karşı amansız bir aksiyon içerisinde savaşabiliyorsunuz. Oyunda nişan almanız gerçekten büyük önem taşıyacak.

Google play markette aksiyon oyunları kısmında bu tarz bir çok oyunla karşılaşabilirsiniz, fakat Special Forces Group 2 apk oyunu özellikleriyle ve oyun içi imkanlarının dışında bir de grafikleriyle o diğer oyunların arasından sıyrılan bir oyun. Sizlere de eğer Counter Strike tarzı oyunları seviyorsanız kesinlikle indirmenizi önerdiğim bu oyunu para hileli olarak sunuyoruz.

İlgini çekebilir:  Earn To Die 3 v1.0.1 Para Hileli Mod Apk indir

“Special Forces Group 2 4.1 b95 Para Hileli Apk” üzerine 9 yorum

  1. Merhaba modern ops oyunun apk sürrümünü yayınlayabilir misiniz oyun sektörü büyük ama elinizden geleni yapın isterim

    Cevapla
  2. Ever Pubg mobile yap abiiiii nolurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrfrrrrrrrrrrrrrrrrrrr4rrrrrrrrttttrttttttt5rr4rrr4rrrrrrr44rrrrrrrrr

    Cevapla

Yorum yapın