YouTube Vanced Reklamsız Apk İndir

Versiyon Son Sürüm
Geliştirici Google LLC
Lisans Ücretsiz
Boyut 63MB
Dil İngilizce
HEMEN İNDİR

YouTube Vanced Reklamsız Apk İndir ve hemen Youtube uygulamasını reklamsız kullanmaya başla, ayrıca Youtube Vanced apk sayesine videoları hemen indir ve daha sonradan çevrimdışı olarak izle. Youtube premiumun sunduğu bir çok özelliği YouTube Vanced Reklamsız Apk uygulaması sayesinde edin ve hiçbir ücret ödemeden premium özelliklerinden Youtube Reklamsız Apk sayesinde yararlan.

YouTube Vanced Apk İndir

Enjekte edilen YouTube arka plan oynatma (ITBP) projesi, uygulamada Youtube Vanced Apk olarak adlandırılır. YouTube video oynatımı için aleni bir modül fikri ortaya çıktı. Maruz kalan modülün Android Nougat ile alakalı birtakım sorunları olduğundan, bu tatbik bu modülün bütün işlevleriyle geliştirilmiştir. Youtube Vanced apk indir, kullananların Google’ın standart YouTube uygulaması olmayan gelişmiş özelliklerden yararlanmalarını elde eden mükemmel bir uygulamadır. Bu modda, monitör kapalıyken yada başka bir tatbik kullanırken bile reklamsız videoların keyfini çıkarabilir ve müzik dinleyebilirsiniz.

İlgini çekebilir:  Selçuk Sports HD Full Apk İndir

Youtube Vanced Apk indir, video reklamları olmadan video izlemenizi elde eden YouTube uygulamasına dayanan geliştirilmiş bir sürümdür. Bu, özgün uygulamada tanıtılan YouTube reklamı blu vergisi benzer biçimde tamamen reklamsız bir sürümdür. Ek olarak, resmi uygulamanın pıp modu sunmadığı (resimde gösterilen), videoların başka bir uygulamayla (yalnızca Orio-ROM ile çalışır) ve screen lux ile oynatılabileceği birtakım gelişmiş işlevler de vardır. Videoyu arka planda oynatın. Ayrıca, Youtube Vanced Reklamsız Apk İndir kolayca indirip yükleyebileceğiniz tamamen parasız bir programdır. Ek olarak, tatbik dönmeyen cihazlar da dahil olmak suretiyle bir çok cihazda çalışabilir.

YouTube Vanced Reklamsız Apk

Kullanıcı arayüzü ve işlevleri, YouTube APIsini temel alan Google’ın YouTube uygulamasıyla uyumludur. Dans, özgün YT uygulamasına fazlaca benziyor. Bazı özellikleri ise şunlardır;

  • Arka planda oynatma
  • Çevrimdışı kaydetme
  • Reklamsız
  • HDR Modu
İlgini çekebilir:  Line 10.0.2 Full Apk İndir

YouTube Vanced Reklamsız Apk sayesinde bu özelliklerin tümüne sahip olabilmek için tek yapmanız gereken apk dosyasının kurulumunu sağlamak bu sayede Youtube Premium ücreti ödemeden premium özellikerlinin hepsinden faydalanmanız mümkün.

YouTube Vanced Reklamsız Apk Nasıl İndirilir ?

Sitemiz ile birlikte apk indirmek oldukça kolaydır, yapmanız gereken tek şey yukarıda bulunan hemen indir butonunu kullanarak 8 saniye bekledikten sonra erişim sağladığınız indirme sayfası üzerinden apk dosyasını indirip kurulum yapmak. YouTube Vanced Reklamsız Apk İndir oyunu için aşağıdaki kurulum adımlarını izleyebilirsiniz.

YouTube Vanced Reklamsız Apk Nasıl Yüklenir ?

Aşağıdaki basit adımları izleyerek kolayca erken erişim youtube vanced apk indirebilirsiniz:

  1. Hemen indir butonuna tıklayın.
  2. Yönlendiğiniz sayfada apk dosyasını indirin.
  3. Bilinmeyen kaynaklara izin verin.
  4. Apk dosyasını açın, kurulumunu başlatın.
  5. Kurulum bitince oyunu oynayabilirsiniz.

Not: Kurulum veya indirme konularında sorun yaşarsanız yorumda belirtin ve çözüm sağlayalım.

Yorum yapın