Funky Bay 40.2.98 Para Hileli Apk İndir

Versiyon 41.1.138
Geliştirici BELKA GAMES
Lisans Ücretsiz
Boyut 101.5 MB
Dil İngilizce
HEMEN İNDİR

Funky Bay 40.2.98 Para Hileli Mod Apk  İndir

Funky bay android platformlarda oynanan bir simülasyon oyunudur. Kendi adanızda istediğiniz şekilde çiftlik kurmanıza ve kendi cennetinizi yaratmanıza imkân veren bir kurgusu bulunmaktadır. Funky bay oyunu adalar arasında seyahat ederek yeni yerler keşfetmenizi, yeni hayvanlar görmenizi ve egzotik bitkiler bulmanızı sağlayan bir hayal dünyası sunmaktadır. Görsel olarak oluşturulan grafikler görür görmez sizi içine çekebilecek özellikler taşımaktadır. Oyunu oynamaya başlar başlamaz bağımlısı olup hiç bırakmak istemeyeceksiniz. Funky Bay 40.2.98 Para Hileli Mod Apk  İndir oyunun uygulamasını indirdiğinizde istediğiniz alımları özgürce yaparak daha keyifli bir oyun deneyimi yaşarsınız.

Funky Bay Oyunu Özellikleri ve Oynama

Funky bay size özel bir dünya yaratmanıza imkân veren bir oyundur. Her yaştan oyuncunun tercih edebileceği özgür bir dünyanın kilidini açmaktadır. Adanızda yer alan bomboş arazinizi değerlendirmek ve yatırıma dönüştürmek sizin elinizdedir. Bu amaçla girişimci bir ruhla çalışmalara başlamanız gerekir. Oyun içinde çiftliğinizde egzotik bitkiler ve hayvan yetiştirerek para kazanmanın yollarını bulabilirsiniz. Hayatınızı devam ettirmek için hiç durmadan arazinizi ve çiftliğinizi geliştirmeniz gerekmektedir. Kazanç elde etmek amacıyla farklı iş kollarını deneyerek yeni atımlar yapabilirsiniz. Özellikle turizmden faydalanarak bu güzel adanın kazanç getirmesini sağlayabilirsiniz. Funky Bay 40.2.98 Para Hileli Mod Apk  İndir sayesinde uzun zaman oyun oynayarak elde edeceğiniz başarılara kısa sürede sahip olabilmektesiniz. Enerjinizi adanızı geliştirmek ve daha çok sektöre yatırım yapmak amacıyla kullanabilirsiniz.

İlgini çekebilir:  Stickman Party 1.9.6 Para Hileli Apk İndir

Funky Bay 40.2.98 Para Hileli Mod Apk  Avantajları Nelerdir?

Funky bay uygulamasının da para hileli mod sayesinde oyunda normalde gerçek parayla satın alabileceğiniz her şeye bedava olarak sahip olursunuz. Bu sayede oyunun keyfini çıkarmanız ve istediğiniz bölümlere geçmeniz kolaylaşır. Oyunda yer alan bölümleri tek tek geçerek istediğiniz yere gidebilir ve istediğiniz alanda kendinizi geliştirebilirsiniz. Adanızın turistleri çekebilecek özelliklere gelmesi için çalışabilirsiniz. Ayrıca adadaki çiftliğinizde yetiştirdiklerinizi arkadaşlarınıza satarak para kazanabilirsiniz. İstediğinizde mal sipariş edebilirsiniz. Veya takas usulü istediğiniz şeylere sahip olursunuz. Hayal gücünüzün sınır tanımayan özgürlüğüyle arzularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Funky Bay 40.2.98 Para Hileli Mod Apk  İndir uygulamanın kolay indirilmesi ile hemen oyun oynamaya başlarsınız.

Funky Bay ile Adanızda Özgürce Yaşayın

Funky bay görsel olarak üst kalitede gerçeklik sunmaktadır. Oyuncular adanın büyüsüne hemen kapılır ve adalarından faydalanmak için çevreyi keşfeder. Adanın daha değerli hale gelmesi için balıkçılık, fabrika kurmak ve turizm faaliyetleri gibi birbirinden farklı kazanç sağlayabileceğiniz yatırımlara yönelmeniz gerekir. Kazanç elde ettikçe yeni alanlarda iş kurarak adanızı daha güzel bir yer haline getirebilirsiniz. Ürettiğiniz ürünleri küresel pazarda satarak yeni ürünler alabilmek için para kazanabilirsiniz. Oyun simülatörü görsel grafikleri ve güzel müzikleriyle adanın büyüsüne kapılmanızı sağlar. Funky bay oyunu oynadıkça çıkmak istemeyeceğiniz güzel bir dünya yaratırsınız.

İlgini çekebilir:  Mini Racing Adventures 1.19 Para Hileli Apk İndir

Funky Bay 40.2.98 Para Hileli Mod

Oyun uygulaması ile uzun zamanda sahip olabileceğiniz her şeye kolayca sahip olabilirsiniz. Normalde oyun oynarken hızlı bir şekilde bölümleri geçmek veya istediğiniz şeyleri satın alabilecek düzeye ulaşmak için oyunun başında günler belki de aylar geçirmeniz gerekmektedir. Funky Bay 40.2.98 Para Hileli Mod Apk  İndir uygulaması ile oyunun keyfini sürmeniz sağlanır. İndirme işlemi kısa sürede tamamlanmaktadır. İndirme tamamlandıktan sonra oyunu açıp oynamaya hemen başlayabilirsiniz. Bomboş bir arazi sizin hayalleriniz ve çabalarınızla yepyeni bir dünyaya dönüşecektir. Bu keyifli ve heyecanlı oyunu oynamak günlük stresinizden uzaklaşmanızı sağlayacaktır. Adanın güzel manzaraları ve müzikleri ile bambaşka hayallere kapılırsınız ve zamanın nasıl geçtiğini anlamazsınız.

“Funky Bay 40.2.98 Para Hileli Apk İndir” üzerine bir yorum

Yorum yapın