Cat Sim Online: Play with Cats Para Hileli Apk İndir

Güncelleme Tarihi

Cat Sim Online: Play with Cats oyunu kedileri seven kardeşlerim için gerçekten güzel ve önereceğim bir oyundur. Bir simülasyon oyunu olan bu oyunda oyuna bir kedi karakterini yöneterek başlıyorsunuz ve kedilerin genel olarak olan hayatını işleyen bir oyunu oynayacaksınız. Kimi zaman diğer kedilerle arkadaşlık kuracak, kimi zaman sokakta fare avlayacak veya etraftakilere yakınlaşarak en iyi apartmanlarda yaşamaya çalışacaksınız. Oyunda kedi hareketlerinin güzel işlenişi oyunu daha iyi bir hale getirmiş.

Oyuna başlarken isterseniz küçük yavru bir kediyi seçerek yavaş yavaş büyüyüp gelişiyorsunuz veya büyük bir kediyle de direkt olarak başlayabiliyorsunuz. Oyun sizin önünüze bir çok seçenek sunuyor ve siz oyunda yavaş yavaş ilerledikçe yenilikler açılıyor ve kontrol ettiğiniz kediyi de özelleştirebiliyorsunuz. Her ne kadar bir simülasyon oyunu olsa da bir kediyi de yönetseniz bu oyunda da paraya ihtiyacınız var, bu nedenle sizlere oyunun para hileli apksını sunmak istedik. Bu sayede kontrolünü sağladığınız kediyi en iyi şekilde özelleştirebilirsiniz. Sizde bu simülasyona katılın.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Oy Ver

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.

Yorumlar (4)

YORUM YAZ