Dream League Soccer 2020 v7.40 Hileli Mod Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (589 votes, average: 3,45 out of 5)
Loading...
  • LisansÜcretsiz
  • Dil DesteğiTürkçe
  • Dosya Boyutu271 MB
  • ÜreticiFirst Touch Games
  • KurulumDream League Soccer 2020 Full Apk'yı indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 293.300 views
program galeri
program galeri
program galeri

Güncelleme Tarihi

Dream League Soccer oyununda kendi klubünüzü yönetecek ve futbolcularınızı geliştireceksiniz. Kısacası oyunda teknik direktörlük yapacaksınız diyebilirim, oyunda bir çok farklı seçeneğiniz bulunuyor. Oyundaki amacınızı özet geçecek olursak oyunda bir kulübü yönetiyorsunuz ve buradaki bütün her şey size bağlı olacak, futbolcularından tutun futbolcuların masraflarından antremanlarına her şeyiyle siz uğraşacaksınız.

Oyunun 2020 versiyonu şuan çıkmadı fakat sitemiz sizlere dream league soccerin 2020 modunu sunuyor. Bu sayede daha çıkmadan deneyimleyebilir ve yeni futbolcularla daha iyi bir dls deneyimi yaşayabilirsiniz. Sizde futbola ilgi duyuyorsanız ve teknik direktörlüğü bir nebze de olsa deneyimlemek istiyorsanız kesinlikle bu oyunu indirmenizi tavsiye ederim. Sizde hemen enerji hileli olarak dls 2020 modunu indirebilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK
1 2 3

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.

Yorumlar (67)

YORUM YAZ