Brawl Stars 19.111 Para Hileli Mod Apk İndir

GeliştiriciSupercell
Sürüm:19.111
Kategori:OYUNLAR
Boyut:78 MB
Dil:Türkçe

Son günlerde çıkması oldukça beklenen Brawl Stars oyunu,sonunda çıktı ve mobil plaftormlarda bizlerin oynaması için bulunuyor. Oyunda bir çok farklı karkaterler ve her karaktere göre ayrı can,saldırı gücü ve farklı yetenekler bulunuyor. Oldukça iyi düşünülmüş ve tasarlanmış bu oyundaki ana mod, 3’e 3 olarak savaşacağınız ve 10 elmasa ulaşıp kazanmanız gereken bir oyun.

Karakterinizi iyi seçmeli ve karşınızdaki düşmana ne zaman saldırıp ne zaman saldırmayacağınızı iyi düşünmelisiniz. Bunların dışında oyunda farklı farklı modlar ve haritalar bulunuyor,ayrıca sandıklardan çıkan güç puanlarıyla karakterinizi geliştirebilir ve gücünü,saldırısını ve ultisinin hasarını arttırabiliyorsunuz. Başlangıçta zaten sizlere eğitim modu veriliyor ve burda oyunu en detayına kadar öğrenebiliyorsunuz. Hileli mod apk yüklenmiştir, hemen indirip hileli olarak oynayabilirsiniz.

Kurulum

GÜNCELLENDİ: Hilesi çıktığı için artık hileli olarak oynayabilirsiniz,link güncellenmiştir.Aşşağıdaki indirme linklerinden birini seçip indirin ve apk kurulumunu yapın.

Benzer Yazılar

9 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir