Brawl Stars ⭐ 33.151 ⭐ Para Hileli Mod Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2.806 votes, average: 3,23 out of 5)
Loading...
  • LisansÜcretsiz
  • Dil DesteğiTürkçe
  • Dosya Boyutu78 MB
  • ÜreticiSupercell
  • KurulumDilediğiniz versiyonu indirip kurabilirsiniz alternatif indir kısmından diğer sunucuyu da indirebilirsiniz.
qr code
  • Toplam İndirme : 267.412 views
program galeri
program galeri
program galeri

Güncelleme Tarihi

Son günlerde çıkması oldukça beklenen Brawl Stars oyunu,sonunda çıktı ve mobil plaftormlarda bizlerin oynaması için bulunuyor. Oyunda bir çok farklı karkaterler ve her karaktere göre ayrı can,saldırı gücü ve farklı yetenekler bulunuyor. Oldukça iyi düşünülmüş ve tasarlanmış bu oyundaki ana mod, 3’e 3 olarak savaşacağınız ve 10 elmasa ulaşıp kazanmanız gereken bir oyun.

Karakterinizi iyi seçmeli ve karşınızdaki düşmana ne zaman saldırıp ne zaman saldırmayacağınızı iyi düşünmelisiniz. Bunların dışında oyunda farklı farklı modlar ve haritalar bulunuyor,ayrıca sandıklardan çıkan güç puanlarıyla karakterinizi geliştirebilir ve gücünü,saldırısını ve ultisinin hasarını arttırabiliyorsunuz. Başlangıçta zaten sizlere eğitim modu veriliyor ve burda oyunu en detayına kadar öğrenebiliyorsunuz. Hileli mod apk yüklenmiştir, hemen indirip hileli olarak oynayabilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK
1 19 20 21

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.

Yorumlar (338)

YORUM YAZ