Car Simulator 2 1.30.3 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (17 votes, average: 4,29 out of 5)
Loading...
  • LisansÜcretsiz
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu201.6 MB
  • ÜreticiOppana Games
  • Kurulum"car-simulator-2-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 3.318 views
program galeri
program galeri
program galeri

Güncelleme Tarihi

Car Simulator 2 oyunu gerçeğe yakın bir araba simülasyonu oyunudur. Oyun içerisinde al sat yapacak ve para kazanmaya çalışacaksınız. Aldığınız araçların tamirini veya değişikliklerini tamamen kendiniz yapacak ve para kazanmaya çalışacaksınız. Gerçeğe oldukça yakın olan ve arabayı tamir ederken vida sökümüne kadar her şeyini birebir yapacağınız ve gerçeğinden hiçbir farkı olmayan bu araba simülasyonunu araba severlere kesinlikle öneriyorum. İlk başta kendi garajınızda bir araba ile başlıyorsunuz, bu arabayla şehir içerisinde gezerek görevleri topluyor ve kendinize para kazanacak görevleri alıyorsunuz.

Oyunda yaptığınız görevlerin zorluğuna göre para kazanıyorsunuz. İstediğiniz görevlerden size uyanını seçiyor ve görevi tamamlamaya çalışıyorsunuz. Kendi garajınızda arabalara istediğiniz işlemleri yapabiliyor ve gerekli işlemleri yaparak zaman zaman tamir ettiğiniz arabaları açık arttırmada satıyor ve paranıza para katıyorsunuz. Araba severler için kesinlikle tavsiye ettiğim ve en ince detayına kadar düşünülmüş olan bu Car Simulator 2 para hileli apkyı indirip sizde sınırsız paraya sahip olarak oynayabilirsiniz oyunu.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.