IPTV Pro v5.1. 8 Full Apk İndir – Tam Sürüm Türkçe
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (168 votes, average: 3,49 out of 5)
Loading...
  • LisansSeçim yapınız
  • Dil DesteğiTürkçe
  • Dosya Boyutu18,7 MB
  • Üretici Alexander Sofronov
qr code
  • Toplam İndirme : 221.116 views

Güncelleme Tarihi

IPTV Pro apk sayesinde normalde ücretli olarak izleyebileceğiniz bir çok kanalı veya ülkemizden erişemediğiniz bir çok yabancı kanalı ve dizileri dilediğiniz gibi izleyebilirsiniz. Akıllı telefonlarınızdan veya tabletlerinizden her türlü kanala, filme veya videolara erişebileceğiniz bu uygulama normalde ücretli olarak sunuluyor fakat vereceğimiz apk sayesinde bu uygulamaya ücretsiz erişim sağlayabilecek ve bir çok kanalı rahatça izleyebileceksiniz.

Uygulamayı kullanırken önemli olan şey ise iki adet uygulama daha indirmeniz gerekiyor, bunlardan biri mx, biri ise vlc playerdir. Bunları indirmezseniz kanallar sorunlu olarak çalışabilir ve izleyemeyebilirsiniz. Uygulamanın en iyi yanlarından biri ise türkçe dil desteğine sahip olması, diller kısmından Türkçeyi bulup seçerek uygulamanın kullanımını kolaylaştırabilirsiniz. IP TV Pro apk indir’i sizde kurun ve istediğiniz bütün kanalları indirerek android cihazınızdan kanalları rahatça izleyin.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.

Yorumlar (7)

YORUM YAZ
  1. mx nedir nerden indiruriz ayrica mobil le indirilen bu program sayesibde samrt televizyondan izleyebilirmiyiz tskler