Join Clash 3D Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 2,50 out of 5)
Loading...
  • LisansÜcretsiz
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutuİngilizce
  • ÜreticiSupersonic Studios LTD
  • Kurulum"join-clash-3d-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 629 views
program galeri
program galeri
program galeri

Güncelleme Tarihi

Join Clash 3D para hileli apk oyunu, Bu kere kuleleri fethetmek üzere yola bohça ve türlü engelleri aşarak boss savaşlarına girin. Birçok keyifli seviyeyle her seferinde değişik bir oynanış sunmanız gerekecek. Bunlar, yeni yetenekler kazanmanıza, savaşçılarınızı geliştirmenize ve türlü sevinç uyandırıcı özelliklerin kilidini açmanıza yardım edecektir. Akıllıca bir tuzağın rastgele bir büyük zafer planını bozma riski her daim vardır. Zorluklarla ve düşmanlarla dolu zor seviyelerde rahatlayamaz yahut çok kuvvetli ve sert hissedemezsiniz. Takım çalışması yaparak kuleleri keşfedin ve feth ederek kulelere sahip olun. Bos savaşlarına katılın ve her bölgede değişik bir harp stratejisi sergileyin. Join Clash 3D apk oyunuyla kendi renginize oldukça şahıs katarak rakip birliklerle savaşın. Amacınız denetimini sağladığınız dövüşçüler ile sokakta rakiplerinize karşı uğraşmak ve galip gelmektir. Gang Clash içerisinde yaşanan parasal problemlerden ve umumi zorluklardan ötürü MOD APK yani sonsuz para hileli olarak sunuyorum böylelikle oyunun tadını sonuna kadar çıkartabilir, istediğiniz kadar kart açıp, karakterlerinizi kolaylıkla geliştirebilirsiniz.

Uzun soluklu oyun yapısı, değişik karakterler, zorlu rakip takımlar ve ilavesi sizleri bekliyor. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Ekibinizi her çeşitli dinamik, dönen ve genişleyen engellerle yönetin. Hareket halindeyken hareketlerinizi hesaplayın ve kalabalığın mümkün olduğunca çok üyesini kaydedin . Epik hаyаttа kаlmа sаvаşı! ! Çeteni toplа, kаlаbаlık toplаmаk senin işin ne de olsа! Cаnаvаr döner testerelerden, öldüren al düğmelerden ve dikenli bir uçurumdаn kаçmаyı bаşаrаrаk bitiş çizgisine ulаş. Bu deli engellerle dolu yoldа kаlаbаlığı kendinle beraber tаşıyаbilecek cesаretin vаr mı? Bu 3D koşu oyununu indir ve derhal şаnsını dene! Muhafızlar ve patronlarla uygulanan savaşlarda gerekmektedir. Madeni para toplamak dahi tavsiye edilir. Para hilesiyle indirebilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.