Top Speed: Drag & Fast Racing 1.32.1 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
  • LisansÜcretsiz
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu77.4 MB
  • ÜreticiT-Bull
  • Kurulum"top-speed-drag-fast-racing-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 764 views
program galeri
program galeri
program galeri

Güncelleme Tarihi

Top Speed: Drag & Fast Racing oyunu bir drag yarışı oyunudur. Fakat bu oyunu diğerlerinden ayıran bazı özellikler var. Oyunun yapımcı firması olan T-Bull firmasının gerçekten profesyonelce yaptığı bu oyun düz bir yarış mantığına dayanmıyor, sokak yarışları yapıyorsunuz ve bu drag yarışı alanında oyunda dragster olarak geçen suç işlemiş kişilerle yarışıyor ve onları yenmeye çalışıyorsunuz. Bazen istediğinizde arananlar modunu açarak siz bu suçluları yakalayacağınız amansız bir yarışa girebiliyorsunuz.

Birbirinden iyi ve hızlı arabaların bulunduğu, bir çok modifiye seçeneği olan ve sadece bununla da kalmayıp arabanızın performansını yükseltebilecek şeyleri geliştirebiliyorsunuz. Oyun gerçekten iyi bir araba yarışı deneyimi sunuyor her şeyiyle, bu kadar profesyonel olması oyunun oynanmasını sağlıyor. Trafiğin hiç olmadığı yerlerde araba yarışı yapacak ve drag yarışlarına katılacaksınız. Drag yarışlarında önemli olan şey kalkıştır ve buna dikkat etmelisiniz. Oyunu para hileli apk olarak indirebilir ve sınırsız para ile birlikte istediğiniz şeyleri satın alabilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.