60 Seconds Atomic Adventure 1.3.119  Full Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (18 votes, average: 3,22 out of 5)
Loading...
  • LisansÜcretsiz
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu95 MB
  • ÜreticiRobot Gentleman
  • Kurulum"60seconds13119full-apkindirsene.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 3.409 views
program galeri
program galeri
program galeri

Güncelleme Tarihi

60 Seconds Atomic Adventure full apk oyunu, atom bombasından sonra hayatta kalmaya çalışacağınız bir oyundur. Alarm çalıyor ve siz evinizde size lazım olacak eşyaları alıp sığınağınıza atıyorsunuz ve bunun için sadece bir dakikanız var. Ayrıca oğlunuzu kızınızı veya karınızı seçerek onları da sığınağa gönderiyor ve süre bittiğinde sizde onlarla birlikte giriyorsunuz. Atom bombasından kaçmış bir aile olarak yaşam mücadelesi vermeye başlıyorsunuz. Bir süre geçtikten sonra artık dışarıya çıkmaya ve erzaklarınız yetmediği için yeni şeyler aramaya birilerini gönderiyorsunuz.

Kısacası atom bombasından kaçmış olan bir aileyi hayatta tutmaya ve yardım gelene kadar onların psikolojisinden susuzluğuna ve açlığına kadar her şey sizin elinizde oluyor. Oldukça eğlenceli ve gerçekten çok güzel bir hikayeye sahip olan bu 60 Seconds apk oyununu indirmek normalde ücretli Google Play Store’da 15 TL gibi bir ücreti bulunan oyunu sizlere full apk olarak ücretsiz sunuyoruz bu sayede sizde oyunu dilediğiniz gibi oynayabileceksiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.