Grand Truck Simulator 2 1.0.28n Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
  • LisansÜcretsiz
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu129 MB
  • ÜreticiPulsar Gamesoft
  • Kurulum"grand-truck-simulator-2-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 781 views
program galeri
program galeri
program galeri

Güncelleme Tarihi

Grand Truck Simulator 2 hileli apk oyununu bilgisayar platformundan çok iyi tanıdığınızı düşündüğüm Euro Truck Simulator 2 oyununa benzetebilirsiniz, hatta neredeyse birebir aynıdır. Bu oyundaki görevinizde tırınız ile eşya taşımak olacak, başlangıçta oyunu kavrayabilmeniz için ufak bir taşıma işine giriyorsunuz daha sonra oyunu az da olsa öğrendiğinizde artık iş alımına açık biri olacaksınız. Görevleri alırken kendi tırınız bile olması gerekmiyor bazen, iş verenin size verdiği tırları kullanarak ta taşıma işlemleri yapabiliyorsunuz. Yaptığınız bu işlerin karşılığı ise size para ve seviye olarak geri dönüş yapıyor, seviyeniz ne kadar yükselirse o kadar çok para kazandıran işler yapmaya başlıyorsunuz fakat taşıma yaparken tırınızı sağ sol çarpmamaya ve hasar görmemeye dikkat etmelisiniz.

Grand Truck Simulator 2 oyununda bir çok markanın tırı bulunsa da bu tır markaları oyunda orijinal adı ve logosuyla karşımıza çıkmıyor, bunun sebebi ise bunu lisanssız olarak yapmaları fakat merak etmeyin tasarımından vb. hangi tırın hangi markaya ait olduğunu anlayabiliyorsunuz. Bir çok tırın bulunduğu bu oyunda oyun içi parayla istediğiniz tırı satın alabilir ve iç dış düzenleme yaparak kendi istediğiniz hale getirebilirsiniz. Sizde ister tır şöförlüğü yaparak para kazanın ve yavaş yavaş yükselin, isterseniz Grand Truck Simulator 2 para hileli apkyı indirin ve sınırsız para hilesi sayesinde bütün her şeye sahip olun. Paranız azalmak yerine artacaktır satın alım yaptığınızda.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.