Age of War 2 1.5.3 Kilitleri Açık Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...
  • LisansÜcretsiz
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu37.7 MB
  • ÜreticiMax Games Studios
  • Kurulum"age-of-war-2-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 1.072 views
program galeri
program galeri
program galeri

Güncelleme Tarihi

Age of War 2 oyunu eski çağda savaşlara katılacağınız ve o çağı size yansıtmaya çalışan bir oyundur. İlk versiyonu milyonlarca kişi tarafından indirilip beğenildikten sonra ikinci versiyonunu çıkartma gereği duyan Max Games Studios firması bu sefer gerçekten çok daha güzel, akıcı ve güzel grafiklere sahip bir oyunla karşımıza çıkmış. Oyunun amacı sol taraftaki mağarayı yani kendi mağaranızı kontrol ederek sağdaki mağaraya karşı güçlenmek ve onları tamamen yok etmektir.

Sürekli olarak askerler üretecek ve kimi zaman mağaranıza eklemeler yaparak özel silahlar oluşturacaksınız. Zaman geçtikçe daha güçlü düşmanlarla karşı karşıya kalacağınız için sizde buna göre davranmalı ve ilerlemelisiniz. Oyunda bazı şeyler kilitli olarak verildiği için sizlere oyunun kilitleri açık halini sunmak istedim. Sizde eski çağ savaşlarını seviyorsanız hileli apk olarak indirebilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.