Choices: Stories You Play v2.6.4 Elmas ve Anahtar Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...
  • LisansÜcretsiz
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu73.5 MB
  • ÜreticiPixelberry
  • Kurulum"choices-stories-you-play-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 664 views
program galeri
program galeri
program galeri

Güncelleme Tarihi

Choices: Stories You Play hileli apk oyunu tamamen sizin seçimlerinizle şekillenecek bir Simülasyon oyunudur. Oyunda size başlangıçta bir kategori soruyor ve bu kategoriyi seçtikten sonra belli karakterler ile birlikte oyuna başlıyorsunuz. Ekranınıza çıkan diyaloglara kendi isteğiniz doğrultusunda cevaplar veriyorsunuz fakat bu cevapları dikkatlice seçmelisiniz çünkü oyun sizin seçtiğiniz şeylere göre ilerleyecek ve mutlu sonu siz belirleyeceksiniz diyebilirim.

Oyunu görsellerle süslemeleri oldukça iyi olmuş çünkü bir çok kişi ingilizce bilmiyor ve bu nedenle oyun sadece İngilizce dil desteğine sahip olduğu için oldukça zorlanabiliyorsunuz fakat diyalogları arka plandaki görsellerden az çok ayırt edebiliyorsunuz diyebilirim. Bu dil desteği olayı oyunun akışını biraz engellese de İngilizce bilen kardeşlerim için bu oyunun elmas ve anahtar hileli apksını ekleme gereği duydum, sizde hemen indirip oyundaki engellere takılmadan dilediğiniz her şeyi satın alarak ilerleyin.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.